Skip to main content

گاو آرام شرکت سایمون نیکسون !

By مرداد ۱۱, ۱۳۹۹آرشیو مقالات تخصصی

 
گاو آرام شرکت سایمون نیکسون !
 

با مقایسه کردن هم میشه پول در آورد!

 

سایمون نیکسون(Simon Nixon) موسس و بنیانگذار شرکت Money Super Market است؛ شرکتی که کارش مقایسه کردن است! سایمون وقتی که دانشجوی دانشگاه ناتینگهام انگلیس بود این ایده خود را پروش داد که کاری کند تا افراد بتوانند در بین انبوهی از اطلاعات دور و بر خودشون به نیازشون برسند. مشابه کار سامون نیکسون در چند سال اخیر در ایران هم اجرا شده است؛ استارت آپ هایی مثل بیمیتو و بیمه بازار نمونه هایی از آن است.

شرکت Money Super Market

شرکت Money Super Market در سال ۱۹۹۳ توسط سایمون نیکسون تاسیس شد؛ این شرکت در سال ۲۰۱۹ درآمد ۳۸۹ میلیون پوندی را تجربه کرد؛ کافی است این عدد را در نرخ امروز پوند ضرب کنید تا ببینید چه بیزینسِ شگفت انگیزی است. جهت اطلاع خدمتتان عرض کنم که نرخ پوند در زمان نگارش این مقاله حدود ۳۱ هزار تومن می باشد! حالا پیدا کن پرتقال فروش را؛ کار اصلی شرکت آقای سایمون نیکسون این است که با مقایسه خدمات شرکت های مالی و بیمه ای به شما امکان بهترین انتخاب را می دهد. اینکه بتوانید بهترین انتخاب را با کمترین هزینه در اختیار داشته باشید. ایده ای بکر و نوآورانه در دنیایی که وقت طلاست؛ بدون شک هر یک از ما در طول روز با انبوهی از اطلاعات و تبلیغات رنگارنگ برندهای مختلف مواجه هستیم؛ وقتی تعداد انتخاب ها زیاد می شوند سردرگمی و عدم قطعیت در تصمیم گیری نیز بیشتر می شود. ولی وقتی یک سایت با امکاناتی که دارد خیلی ساده ما را به نیاز و خواسته مورد علاقه مان برساند می تواند تجربه خیلی شرینی از خرید را نصیبمان کند. کاری که سایمون نیکسون با ایجاد سایت Money Super Market انجام داد.

 

 

گاو آرام شرکت سایمون نیکسون !

اخیراً یک کلیپ تبلیغاتی جالب از شرکت Money Super Market متعلق به آقای سایمون نیکسون دیدم که براتون به اشتراک گذاشتم؛ آن چیزی که در این تبلیغ به بیننده القاء می شود این است که گاو وحشی خیلی آرام است! می دانید چرا؟ به خاطر اینکه از خدمات مالی و مقایسه ای شرکت آقای سایمون نیکسون استفاده می کند؛ موقعیت هایی که این گاو وحشی در آن قرار گرفته، می تواند منجر به برهم خوردن تعادل فکریش شود؛ ولی با وجود خدمات شرکت Money Super Market خیلی آرام و خونسرد است. برای تبلیغ کردن حتما نباید کلی متن را پشت سر هم به خورد بیینده بدهیم و بگویم برند ما چنین و چنان است! بعضی وقت ها میشه خیلی ساده، مفهومی را به طور عمیق به مخاطب نهایی خود القاء کنیم!

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب  |    پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  |    فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

     
شماره تماس جهت مشاوره!