Skip to main content

کتاب مقدس فروش، جفری گیتومر

By آبان ۲۰, ۱۳۹۹آرشیو مقالات تخصصی

 

 

جفری گیتومر، یکی از نویسندگان و سخنرانان معروف تکنیک های فروش است. وی در ۱۵ سال گذشته به طور میانگین سالانه بیش از ۱۰۰ کنفرانس در کشورهای مختلف آمریکایی، اروپایی، آسیایی و آفریقایی برگزار کرده است. یکی از کتاب های معروف وی “کتاب مقدس فروش” است که در سال ۲۰۰۳ نوشته شده است. این کتاب به زبان های مختلف ترجمه شده و در آن از تکنیک های نوین فروشندگی صحبت شده است. به نظر نگارنده این متن کتاب فوق می تواند راهگشای بازاریابان، ویزیتور ها و فروشندگان در کسب و کارهای خود باشد. لازم به ذکر است از کتاب حاضر نسخه های ترجمه شده مختلفی در بازار وجود دارد. در زیر بخشی از پیشگفتار “کتاب مقدس فروش” آورده شده است.

” اسم من جفری گیتومر می باشد، من یک فروشنده هستم و نه یک دکتر فلسفه. یک ترک تحصیلی از دانشگاه. با مدیران عامل ۵۰۰ شرکت بی آنکه خبر دهم ملاقات کرده و کالای خود را فروخته ام. هم فروش ۱ دلاری داشته ام و هم فروش ۱۰۰ دلاری. تقریبا ۳۰ سال است که فروشنده هستم. بعضی وقت ها سربلند و پیروز و بعضی وقت ها سرشکسته، اما با همه این شرایط عاشق کارم هستم؛ من یک فروشنده هستم.”

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!