Skip to main content

نظرات شما در بخش مشاوره بازاریابی

By آبان ۲۹, ۱۳۹۹آرشیو مقالات تخصصی

 

همیشه بعد از جلسات مشاوره بازاریابی ؛ بچه های دفتر از مشاور پذیرها یکسری سوال می پرسن! برای اینکه بفهمیم چقدر موفق بوده ایم؟

 

 از آدم هایی که بی شیله پیله هستن خوشم میاد!

عاشق جواب های تک کلمه ای این مشاور پذیر عزیز هستم؛ حالِ جواب توصیفی دادن رو نداره (:

این مشاور پذیر عزیز ۱۷ سال سابقه صادرات به کشورهای مختلف دنیا رو داشتند و خیلی راحت زیر بار حرف های من نمی رفتن؛ ولی خدا رو شکر جلسه مشاوره بازاریابی آخرش قشنگ تموم شد (:

 اگر دوست داشتین بقیه نظراتِ بخش مشاوره بازاریابی سایت ایده رو بشنوید می تونید لینک نظرات صوتی سایت را بزنید:

لطفا اینجا رو بزنید

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

فرم مشاوره و یا شرکت در کارگاه

لطفا در صورتی که درخواست مشاوره و یا شرکت در کارگاه بازاریابی دارید فرم زیر را به دقت تکمیل کرده و دکمه “ثبت درخواست” در انتهای فرم را تایید نمایید؛ کارشناسان ما بعد از بررسی فرم ارسالی با شما تماس خواهند گرفت.

 • لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

 • نوع مشاوره درخواستی خود را مشخص فرمایید

  کلیه جلسات مشاوره بازاریابی توسط شخص آقای دکتر بزاززاده انجام خواهد پذیرفت و طول برگزاری هر یک از جلسات مشاوره حضوری و تلفنی یک ساعت می باشد. بهتون پیشنهاد می کنیم به خاطر شرایط کرونایی به وجود آمده شیوه مشاوره تصویری از طریق اسکایپ را انتخاب کنید! مهمترین مزیت مشاوره تصویری از طریق اسکایپ امکان ذخیره کردن تمام جلسه مشاوره است و می توانید فایل تصویری آن را چند بار دیگر مرور کنید. لطفا برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت نام در جلسات مشاوره حضوری، تلفنی و یا اسکایپی به شماره ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶ و یا خط واتس آپ ۰۹۱۰۱۴۲۲۵۲۷ تماس حاصل فرمایید.
 • ثبت نام در کارگاه های آنلاین کلینیک ایده

  برای اینکه کیفیت کلاس های آموزشی آنلاین را بالا ببریم حداکثر ظرفیت را روی ۲۰ نفر بسته ایم! کارگاه های اعلام شده بالا هر ماه فقط یک بار برگزار می شود و در صورتی که زمان های اعلام شد برای شما مقدور نیست می توانید برای ماه های بعد رزور کنید؛ آمار تعداد افراد ثبت نام شده پنجشنبه هر هفته روی سایت بروزرسانی می شود لذا برای اطلاع دقیق از اینکه ظرفیت کارگاه پر شده است یا خیر لطفا با شماره ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶ و یا خط واتس آپ ۰۹۱۰۱۴۲۲۵۲۷ تماس حاصل فرمایید.
  با توجه به شرایط کرونایی به وجود آمده کلیه کارگاه های حضوری تا اطلاع ثانویه تعطیل می باشد. در مورد کارگاه های آنلاین نیز حداکثر تعداد نفرات فقط و فقط ۲۰ نفر خواهد بود. طول برگزاری هر یک از کارگاه هابه مدت ۴ ساعت مفید می باشد. زمان برگزاری تمامی کارگاه ها از ساعت ۱۳ الی ۱۷.۳۰ در تاریخ های قید شده می باشد. برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت نام در کارگاه و همچنین گرفتن سرفصل های آن به شماره ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶ و یا خط واتس آپ ۰۹۱۰۱۴۲۲۵۲۷ تماس حاصل فرمایید.
 • در خواست نوشتن طرح توجیهی

  برای نوشتن طرح توجیهی و یا بیزینس پلن باید به سوالات متعددی پاسخ داده شود؛ از این جهت نیاز به هماهنگی برای یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان است؛ لذا برای تسریع در پی گیری امور لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. شما می توانید از طریق تلفن ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶ و یا خط واتس آپ ۰۹۱۰۱۴۲۲۵۲۷ با ما در تماس باشید.
 • توضیحات تکمیلی خود را در کادر زیر درج کنید

 • ۰ از ۱۰۰۰ حداکثر کاراکتر
 • فایل ها را به اینجا بکشید

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

 

شماره تماس جهت مشاوره!