Skip to main content

میشه کار کرد؛ گروه صنعتی آریا

By فروردین ۲, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

مصداق کامل اراده یک بختیاری را می توان در آقا مرتضی احمدوند؛ گروه صنعتی آریا دید؛ کسی که با تلاش و زحمت بسیار زیاد از شاگردی شروع کرد؛ با قول قدیمی ترها خاکِ بازار و تولید را خورد و در نهایت مجموعه تولیدی خود را راه انداخت. آقا مرتضی نزدیک به ۱۰۰ نفر را به خود مشغول کرده است؛ در عین حال که خیلی جدی است اما ویژگی جود و بخششِ ایلِ بختیاری در او مشهود است؛ همه کارگرانش او را دوست می داشتن و کسی را ندیدم که از او ناراضی باشد.

میشه کار کرد؛ گروه صنعتی آریا

راسته کارم تراشکاری و قفل سازی هست. قفلهای فولادی غیرقابل برش. ماهیانه میانگین ده هزار تا تولید می کنیم. در این کارگاه حدودا صدنفر هستند. بیشتر داخلی استفاده شده اما انشاالله در اینده به فکر صادرات هم هستیم. پدرم راننده کامیون بود. خانواده ما آن چنان در رفاه نبود. در حد متوسط به پایین بود. از بچگی و ۱۳-۱۴ سالگی یعنی از سال ۶۱ تا دوران سربازی تا ۱۷-۱۸ سالگیم پیش داداشم تراشکاری کار کردم. بعد از خدمت سربازی هم به فکر این افتادم که یک کاری را تولید کنم برای مملکت مان. اگر بگویم از زیرصفر می گویید پس چطور شروع کردی؟ ولی خب واقعا از صفر شروع کردم. کلا من به تولید علاقه داشتم. کالای ایتالیایی خیلی گران بودند. ولی کالاهای چینی بی کیفیت بودند. من آنها را ادغام کردم. گفتم کاری می کنم که کیفیتش با کالاهای غربی رقابت کند، ولی از نظر قیمتی، با کالاهای چینی رقابت کند. بدنه اش از فولاد آلیاژی است. از کارخانه های معتبر تهیه می کنیم. سیلندرها را قبلا کلا از کشورهای خارجی وارد می کردیم، ولی الان قسمت عمده اش را خودمان تولید می کنیم. چشم انداز یک ساله نمیشود رویش حساب کرد. ولی احساس می کردم که در آینده موفق میشوم. با ده تا امتحان کردم. بالاتر از ده بار خراب کردم. وقتی باز یک مقدار سرمایه دستم آمد، دوباره شروع کردم. چون هدف داشتم. میشود شروع کرد. خواستن توانستن است. اگر کسی عاشق کارش باشد، میشود کار انجام داد.

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!