Skip to main content

موفقیت به سبک سام آلومینیوم

By آبان ۲۶, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

موفقیت به سبک سام آلومینیوم: چرا برخی از کسب و کارها و کارآفرین‌ها مانند محمد محمدی، مدیرعامل کارخانه سام آلومینیوم موفق‌تر از کسب و کارهای دیگر ظاهر می‌شوند؟ جواب را برایان تریسی، مشاور بلندآوازه کسب و کار در کتاب‌هایش داده است؛ آن‌ها از روش‌هایی که افراد موفق در آن حوزه استفاده می‌کنند بهره می‌برند و در نتیجه به همان نتایج می‌رسند. اما این روش‌ها چگونه‌اند؟ خیلی ساده است؛ با کمی مطالعه و حتی مشورت با این افراد می‌توانید به این روش‌ها دست پیدا کنید.

بخشی از این روش‌ها را می‌تواند در روش‌های موفق فروش و بازاریابی و تبلیغات و … پیدا کرد. یعنی اگر شما این روش‌ها را کشف کنید و همان‌ها را اجرایی کند، به همان نتایج می‌رسید؛ یک نکته ساده ولی فوق‌العاده مهم و فراموش شده در کسب و کار. بهترین راه هم این است که از مشاوره کسب و کار و مشاوره فروش و بازاریابی و مشاوره تبلیغاتی به این منظور نهایت استفاده را ببرید؛ مشاورانی که این روش‌ها را با هزینه‌هایی پایین در اختیارتان می‌گذارند. از دلایل موفقیت محمد محمدی، تولیدکننده پروفیل‌های آلومینیومی نیز همین است؛ استفاده از این مشاوره‌ها و استفاده از اینترنت و دیجیتال‌مارکتینگ برای شناسایی بازارها و مشتریان بیشتر.

پروفیل‌های آلومینیومی در صنعت کاربردهای مختلفی دارند. همان‌طور که در ساختمان‌سازی هم به شدت مورد استفاده قرار گرفته و احتمالا در در و پنجره و نماها آن‌ها را دیده باشید. در کارخانه سام آلومینیوم، در حال حاضر ۱۵ نفر به صورت رسمی مشغول به کارند. این در حالی است که به گفته مدیرعامل این کارخانه، ایران دارای معادن قابل توجه آلومینیوم است و در صادرات این حوزه حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و دارد. آرزوی این تولیدکننده پرانگیزه، آن است که روزی برسد که وقتی نام آلومینیوم و محصولات آلومینیومی به گوش می‌رسد، همه ناخودآگاه و خیلی سریع یاد ایران بیفتند.

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی می باشد. بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازار، بازاریابی داخلی، بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.شماره تماس جهت مشاوره!