Skip to main content

موسسه تبلیغاتی ایده؛ مجتمع صنعتی لنت پارس

By مرداد ۵, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

مجتمع صنعتی لنت پارس: وقتی وارد بزرگترین کارخانه لنت خاورمیانه میشی از یک طرف احساس غرور بهت دست میده و از یه طرف دیگه افسوس می خوری چرا ما نتونستیم در زمینه صادرات در منطقه اول بشیم! آقای مهندس لاجوردی و برادرانشون تو این زمینه سنگ تمام گذاشتن و به جرات می تونیم بگم اکثر برندهای نام آشنا با واسطه و یا بدون واسطه در این مجمتع تولیدی ساخته میشن.

البته باید این رو هم بگم که سالهای اخیر پیدا شدن، کارگاه های تولیدی متقلبی، که به اسم این غول های صنعتی کالا به بازار می دن و یکی از مشکلات برندهای بزرگ در کشور ما، عدم حمایت نهادهای حاکمیتی از مالکیت معنوی برند اون هاست.  چیزی که همیشه من رو شارژ می کنه و انگیزه دو چندان توم ایجاد میکنه دیدن یک خط تولید فعال و پر توان هستش؛ وقتی وارد کارخانه میشی و می بینی هم وطنت چند میلیون دلار پول رو گذاشته وسط تا چرخ صنعت بچرخه، ولی بعضی ها دانسته و یا ندانسته بهش ضربه می زنن حالت گرفته میشه؛ به امید روزی که چرخ های پر توان صنعتگران ما با حداکثر ظرفیت بچرخه.

 

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

 

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

Leave a Reply

شماره تماس جهت مشاوره!