Skip to main content

موسسه تبلیغاتی ایده؛ شرکت نوین چرم

By مرداد ۵, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

شرکت نوین چرم: شاید تعجب کنید ولی باید بگویم که چین ۸۰ درصد بازار چرم جهان را در اختیار دارد! این درحالی است که کشورهای ایتالیا، هند، برزیل، کره و روسیه نیز در جایگاه های بعدی این صنعت پول ساز هستند؛ یه آمار جالب دیگه بهتون بدم و اونم اینکه چین سالانه حدود ۱۰ میلیون عدد کیف و سایر مصنوعات چرمی به ایران می فروشد و این یعنی بازیگر اصلی صنعت چرم در ایران چین است! با وجود تمام این مشکلات، هستند واحدهای صنعتی که توانسته اند در این بازار وا نفسا برای خود سهم بازاری بگیرند و دلِ ما رو خوش کنند که، تولیدات ایرانی نیز می تواند جایگزین محصولات بی کیفیت و ارزان چینی شود؛

مجموعه نوین چرم با مدیریت آقای مهندس یوسفی فر عزیز به خوبی توانسته در بازار داخلی، فروش خود را توسعه دهد و جزء برندهای مطرح کشور شود؛ از طرفی این مجموعه در حوزه صادراتی نیز گام های موثری برداشته که امید آن را داریم آثار این فعالیت های بازاریابی صادراتی را در سال های بعد به طور ملموس تر در بیزینس خود ببیند.

 

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

 

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

شماره تماس جهت مشاوره!