Skip to main content

«مهارت» سرمایه می سازد!

 

 

اگر شما هم ایده یک کسب و کار تازه را در سر می پرورانید یا در میانه راه مشغول دست و پنجه نرم کردن با انواع چالش های کار خود هستید با کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده در این قسمت با موضوع معرفی آقای سید روح الله مهدی زاده تولید کننده فرآورده های آردی سنتی همراه شوید.

«مهارت» سرمایه می سازد!

سید روح الله مهدی زاده متولد ۱۳۶۱ یک تولید کننده موفق درعرصه تولید کیک و کلوچه سنتی است.آقا روح‌الله این کار را از پدر و پدربزرگش یاد گرفت. از همان دوران بچگی در متن کار تولید قرار گرفت و کم‌کم شیفته کار پدر شد. اما آقای مهدی زاده از آن دست جوانانی بود که از همان ابتدا می خواست روی پای خودش بایستد. بنابراین تصمیم گرفت کار خودش را راه بیندازد. توماس ادیسون می گوید «بزرگترین ضعف ما در تسلیم شدن است» آقای مهدی زاده هم با وجود مشکلاتی که سر راهش بود هیچ وقت عقب ننشست. سرمایه اولیه کار خود را با وام جور کرد و با ۵ نفر نیرو فعالیت خود را از سر گرفت. او مطالعه در زمینه شرکتهای مشاوره کسب و کار و استفاده از مشاور تبلیغاتی یا مشاوره فروش و بازاریابی را یکی از عوامل موفقیت آمیز بودن کسب و کار خود در آن دوران می داند. بنابراین هنوز شش ماه از آغاز کارش نگذشته بود که در مسیر سوددهی افتاد و اکنون یکی از تولیدکنندگان موفق با سی نفر پرسنل در کشور ایران است. آقا روح‌الله معتقد است جوانان جویای کار ابتدا باید در کارگاه ها مربوطه دوره های کارآموزی را بگذرانند و نگران سرمایه اولیه نباشند. به محض پیدا کردن مهارت، سرمایه اولیه برایشان بالاخره از یک مسیر باورنکردنی تامین می شود. شاید او به این گفته لویی پاستور اعتقاد دارد که می‌گوید «هیچ وقت به شما آرزویی داده نمی شود مگر این که قدرت به واقعیت رساندن آن هم به شما داده شده باشد». هر چند در دنیای امروزی جامه عمل پوشیدن به این دست آرزوها به کمک مشاوره تبلیغاتی یا مشاوره بازاریابی و فروش به واقعیت نزدیک تر است. به گفته آقا روح‌الله جوانان با انگیزه و خلاقیتی که دارند همین که قدم اول را بگذارد سختی کار برایشان شیرین می‌شود و به این باور می‌رسند که در ایران می توان به راحتی کار کرد.

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی است. بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار آقای دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی، بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.شماره تماس جهت مشاوره!