Skip to main content

مثبت اندیش باشیم

 

سعی کنیم  مثبت اندیش باشیم و به انسان ها، پدیده ها و اتفاقات از زاویه ی دید مثبت نگاه کرده و این کار را تمرین کنیم. در هر اتفاقی حکمتی نهفته است. ما باید نیاز به تغییر را در خودمان احساس کنیم و سریعا آن تغییر را در خودمان ایجاد نماییم. تأثیر تلقین مثبت، اثبات شده است. تلقین در خونسردی، اعتماد به نفس و آرامش ویزیتور، تأثیرات قوی دارد. از این جهت است که بیشتر ویزیتورهای موفق معمولا دارای آرامش بوده و به موضوعات با نگاه حرفه ای برخورد می کنند.

یک ویزیتور حرفه ای با آرامش خود، تاثیرات مثبتی بر مشتریان می گذارد. او درباره ی خود، محصول و خدماتش اعتماد به نفس و اطمینان دارد. به همین جهت با گوش کردن به به حرف های مشتریش، به او اطمینان خاطر می دهد که نیازش را به خوبی درک کرده و نسخه خوبی برای او پیچیده است. چرا که یک ویزیتور حرفه ای، به مانند یک پزشک، مشتریانش را ویزیت می کند.برای شروع می توانیم نحوه ی فروش خود را با صدای بلند جلوی آینه تمرین کنیم. این کار به توانمندی ما کمک کرده و قوت های ما را نمایان می کند. بازیگران حرفه ای، ساعت ها وقت خود را برای راه رفتن، حرف زدن و ژست گرفتن، جلوی آینه صرف می کنند و دقیقا می خواهند نحوه ی عملکرد خود را در آن ببینند. یکی دیگر از کارهای مفید برای تقویت مثبت اندیشی این است که در ابتدای صبح از دیدن، شنیدن و خواندن، اخبار منفی و حوادث روز خودداری کرده و سعی کنیم مطالب سایت “مستر ویزیتور” را بخوانیم.

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!