Skip to main content

قیمت گذاری در بازاریابی صادراتی

 

 

قیمت گذاری در بازاریابی صادراتی:  مقوله قیمت گذاری صادراتی برای خودش یک داستانی شده؛ از یک طرف تولید کننده با مشقت های بسیار کالایش را صادر می کند و کالا را در کشور مورد نظر به زمین می نشاند.

از طرفی دیگر مشتری صادراتی برای بار دوم دیگر سفارش نمی دهد! مشتری عادت تغیرات مداوم قیمت ها را ندارد و ترجیح می دهد با ترک ها کار کند که یک لیست قیمت ثابت دارند. بدون شک استراتژی قیمت گذاری صادراتی زمانی کامل خواهد بود که بتواند برای یک دوره زمانی نسبتا طولانی ثبات داشته باشد. نمی توان انتظار داشت در کشور خریدار که ثبات قیمت ها وجود دارد مدام قیمت های فروش خود رو عوض کنیم. علی رغم تمام مشکلات ارزی و تسویه حساب با طرف های خارجی، بحث عدم ثبات در قیمت گذاری نیز برای خودش یک مانع بزرگ شده است. یعنی تولید کننده باید علاوه بر همه مسائل صادراتی به استراتژی قیمت گذاری صادرتی خود نیز دقت بسیار زیادی داشته باشد.

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

 

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

شماره تماس جهت مشاوره!