Skip to main content

فتح‌اللهی؛ از یک سئوال تا یک موفقیت بزرگ

By آبان ۲۵, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

فتح‌اللهی؛ از یک سئوال تا یک موفقیت بزرگ: کدام فعال تجاری و صنعتی است که وقتی کارش را می‌خواهد شروع کند، این آرزو و هدف را نداشته باشد که بتواند به فراسوی مرزها رفته و کارش را بین‌المللی کند؟ این، برای هر کسب و کاری یک دستاورد بزرگ است که بتواند محصولات و خدماتش را، به خارج از مرزهای کشورش برساند و در رقابت با دیگر برندها و کشورها، مشتریان فراوانی به دست آورد. در واقع این، به خودی خود می‌تواند یکی از جاذبه‌های کارآفرینی و صنعت باشد.

این، اتفاقی است که برای مظفر فتح‌اللهی هم افتاده است و حالا او و تیمی که ساخته است، می‌توانند دستگاه‌های تولید شده‌شان را به کشورهای خارجی بفرستند. جالب این‌که در این رقابت نیز، دست برتر با این دستگاه‌هاست و همین، می‌تواند نهایت موفقیت برای یک کارآفرین باشد. به قول بنیانگذار دوو، اساسا عرصه کسب و کار و تجارت و صنعت، بسیار رقابتی‌تر از عرصه ورزشی است؛ با این تفاوت که در این رقابت، همه چیز به شدت جدی است و شما اگر بازی را ببازید، می‌تواند به معنای نابودی مطلق شما باشد. پس به این ترتیب هیجانی که در این کار وجود دارد،‌ با هیچ ورزشی قابل مقایسه نیست. فتح‌اللهی و تیمش، دستگاه‌هایی تولید می‌کنند که در حوزه بسته‌بندی محصولات غذایی و دارویی کاربرد داشته و دارند. آن‌ها در مسیری که در پیش گرفته‌اند، از همان ابتدا از مشاور تبلیغاتی و مشاور کسب و کار و مشاور فروش و بازاریابی نهایت استفاده را برده‌اند تا همه کارهای‌شان را علمی و دقیق و تخصصی به پیش ببرند. به همین دلیل است که از تولید هفته‌ای یک دستگاه، به تولید هفته‌ای پنج دستگاه کوچک و دو دستگاه بزرگ رسیده‌اند؛ دستگاه‌هایی که حتی به کشورهای خارجی هم صادر شده و به نوعی تبدیل به سفیر صنعت ایران هم شده‌اند.

او که در ابتدای دهه هشتاد و آن هم با ۱۵ میلیون تومان کارش را شروع کرده، حالا برای ۱۵ تا ۲۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم شغل‌سازی کرده است. کارشان هم از جایی شروع شد که نمونه‌ها و دستگاه‌های خارجی را که دچار اشکال می‌شد، تعمیر می‌کردند. دانش تخصصی به دست آمده از این تعمیرات به قدری رشد کرد که سرانجام با خودشان گفتند چرا اساسا چنین ماشین‌هایی را نسازند؟ با استفاده از نمونه‌های خارجی شروع به ساخت ماشین‌های داخلی کرده و بعد از کلی آزمون و خطا و آزمایش و استفاده از مشاوران و متخصصان مختلف، به موقعیت و موفقیت امروز رسیده‌اند؛ طوری که امروز مشتریانی از کشورهای سی‌آی‌اس و عراق و افغانستان و امارات و … دارند.

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی می باشد. بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازار، بازاریابی داخلی، بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.شماره تماس جهت مشاوره!