Skip to main content

عاشق کارتان باشید

By اردیبهشت ۹, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

هر ویزیتور یا بازاریابی، برای موفقیت در کسب و کار خود باید به یک سری ویژگی های شخصیتی مجهز گردد. از این پس در این بخش به معرفی مهمترین ویژگی های شخصیتی یک ویزیتور حرفه ای خواهیم پرداخت. در وحله اول ما باید بدانیم برای موفقیت در هر کاری باید یک میل و علاقه درونی نسبت به شغلمان در ما وجود داشته باشد. از این جهت برای یک ویزیتور موفق در اولین گام ویژگی زیر لازم و ضروری است. عاشق کار و شرکت خود باشید و به محصولاتی که می فروشید اعتقاد داشته باشید. فروش، انتقال احساسات از فروشنده به خریدار است. هیجان اولیه بر فروش موفق، «اشتیاق» است.

اشتیاق حداقل ۵۰% از توانایی فروش شما را تعیین می کند. یکی از تعاریف مناسب برای فروش، “انتقال اشتیاق” است. همانند یک ارتباط الکترونیکی, شما اشتیاق خود را برای محصول به ذهن یا قلب مشتری  انتقال می دهید و این هیجان و باور شما به محصولاتتان به ذهن مشتری انتقال می یابد و در نهایت تردید و دودلی وی برای خرید از بین می رود.صبح که از خواب بیدار می شوید چه احساسی نسبت به کار و شرکت تان دارید؟ آیا دوست دارید امروز تعطیل باشد، یا از تعطیل بودن ناراحت می شوید؟ هر شب برای کارهای فردای خود چه برنامه هایی می چینید؟ چقدر به آرمان شرکت خود اعتقاد دارید؟ و …

عاشق کارتان باشید

پول را در اولویت اول کاری خود قرار ندهید، بلکه عاشق کارتان باشید. و حرفه ی خود را دوست داشته باشید. روان شناسان به این نتیجه رسیده اند که تا در حرفه ی خود به تبحر کافی نرسید، احساس خوبی نخواهید داشت. علت عدم خرسندی بسیاری از اشخاص این است که وقتی صبح از خواب بیدار می شوند و به آینه نگاه می کنند، شخصی را می بینند که عرضه ی هیچ کاری را ندارد و نسبت به گذشته خود پشیمان است. بنابرین ما وقت غصه خوردن را نداریم و آنچه که مهم است این است که خداوند یک روز دیگر به ما اجازه حیات داده است پس باید قدر آن را بدانیم و با تمام وجود از خود یک اثر مفید باقی بگذاریم.  

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

 

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

شماره تماس جهت مشاوره!