Skip to main content

صادرات آئینه های دکوراتیو

By اسفند ۱۳, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

صادرات آئینه های دکوراتیو؛ متاسفانه آمار رسمی و قابل توجه ای در حوزه صادرات محصولات دست ساز و دکوراتیو کشور وجود ندارد؛ در عین حال شاهد ورود بسیار بالای محصولات بی کیفیت چینی به کشور نیز هستیم. این در حالی است که تعداد زیادی از جوانان خوش ذوق کشورمان همچون خانم نیلوفر رحیمی، بدون هیاهو در حال تولید و صادارت آن هستند! البته صادرات یک محصول شکستنی و حساس، به این راحتی ها هم نیست! یکی از مهمترین معضلات و مشکلات این دسته از دوستان بحث هزینه حمل و نقل و طریقه انتقال آن به بازار صادراتی خودشان است؛ نباید فراموش کنیم که وقتی محصول شما دست ساز می شود تعداد تولید شما نیز به شدت کاهش می یابد و از اینرو نمی توانید به راحتی یک تولید کننده صنعتی در تیراژ بالا بفروشید.

شاید برای تولید یک میز ساده باید ۱ الی ۲ ماه وقت سپری شود تا محصول نهایی آماده ارسال شود. این در حالی است که وقتی محصول شما شکستنی هم می شود مشکلات دوچندان می شود و باید یک راه حل منطقی و اصولی برای آن پیدا کرد. همه این مسائل یک طرف، مشتریان خارجی محصولات دست ساز هنرمندان ایرانی در کشورهای عربی بازار بسیار داغی دارد و اکثر آنها حاضر هستند هزینه حمل سنگین آن را به جان بخرند پس بنابراین می تواند مشکل را حل کرد و آنچنان هم سخت نیست! پاشنه آشیل این داستان دیده نشدن هنرمند ایرانی است! اگر بتوانیم با استفاده از تبلیغات دیجیتال و همچنین رسانه ای هدفمند به این مهم برسیم بقیه مسائل به خودی خود حل خواهد شد و جای نگرانی ندارد. برای رسیدن به این هدف نیز باید یک پلت فرم قوی روی فیسبوک و لینکدین داشته باشیم!

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی است. بخش مشاوره بازاریابی و فروش صنعتی و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار آقای دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور فروش و بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف مشاوره تبلیغاتی، بازاریابی داخلی، مشاوره بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.شماره تماس جهت مشاوره!