Skip to main content

سایت تحقیقات بازاریابی ایده؛ پلی ایمن میان ما و شما..

اصولاً یک سایت تحقیقات بازاریابی، پلی ست بین مدیران شرکت ها و یک تیم تحقیقات بازاریابی. تحت نام تجاری آقای بازاریاب از سال ۱۳۹۳ تا کنون، با پشتیبانی یک تیم تخصصی و با تجربه، موفقیت های بزرگی در زمینه های داخلی و بین المللی کسب کرده است.

تمام تلاش ما بر این است که:

  • فرصت های پنهان بازار را به شما معرفی کنیم.
  • ریسک تصمیم گیری ها و فعالیت های مدیریتی شما را کاهش دهیم.
  • مشکلات اساسی را شناسایی و در جهت رفع آن ها بکوشیم.
  • شما را از وضعیت رقیبان در بازار باخبر کرده و نحوه ی عمل یا عکس العمل مناسب در مقابل رقبا را به شما پیشنهاد میکنیم.
  • موسسه یا شرکت شما را با شناساندن محصولات، خدمات و تولیدات شما به مشتریان معرفی کرده و اطلاعات کاملی از روحیات مشتریان، سلایق و انتظارات آنان از محصولات، به شما ارائه خواهیم داد.

در واقع یک سایت تحقیقات بازاریابی در قدم اول با تعیین کامل و روشنی از اهداف تحقیق (که این مسئله، خود موجب کاهش هزینه ها می گردد)، و پس از جمع آوری و تحلیل اطلاعات بدست آمده، شرکت ها، برندها و محصولاتشان را به بازار معرفی و در جهت تثبیت و رشد جایگاه آن ها تمام تلاش خود را بکار می گیرد. برخی مدیران بر این باورند که امور تحقیقات بازاریابی شرکت خود را به دست واحد تحقیقات داخل شرکت بسپارند. اما تجربه ثابت کرده است که برون سپاری تحقیقات بازاریابی بسیار مفیدتر و با بازدهی بالاتری نسبت به تحقیقات درون شرکت است. به این خاطر که یک تیم تحقیقات بازاریابی کارآمد و با تجربه، در مدت زمان بسیار کمتر و هزینه ای پایین تر، نتایج بسیار تخصصی را با استفاده از تکنیک های تحقیقاتی پیشرفته و پیچیده به مدیران ارائه می کند. به علاوه سایت تحقیقات و بازاریابی ایده، امنیت داده ها و اطلاعات شرکت ها را به عنوان یکی از اصول حرفه ای و اخلاقی کار خود می داند و همواره مشتریان با آرامش خاطر، امور تحقیقاتی خود را به این تیم محول می کنند.

 

شماره تماس جهت مشاوره!