Skip to main content

زنان ؛ مذاکره کننده حرفه ایی

 

از نظر علمی وقتی ما شخصی را فردی «هوشمند» یا «زیرک» می خوانیم در واقع اشاره به توانایی او در خواندن نشانه های غیر کلامی فرد دیگر و مقایسه کردن آن ها با علائم کلامی داریم. به عبارت دیگر وقتی ما می گوییم که می توانیم حدس بزنیم که فردی به ما دروغ می گوید،در حقیقت منظورمان این است که زبان بدن و کلمات ادا شده او با هم مطابقت ندارد.

زنان ؛ مذاکره کننده حرفه ایی

به طور کلی زنان «هوشمند» تر از مردان هستند و این حقیقت ناشی از چیزی است که مـعـمولاً به عـنوان «شـمّ زنـانه» خوانده می شود. زنـان دارای یک قابلیت ذاتی در زمینه تشخیص یا کشف عـلائم غیر کلامی اند. آن ها برای دیدن جزئیات کوچک، بسیار دقیق بوده و وسواس به خرج می دهند. به دلیل همین ویژگی است که شوهران کمی مـی توانند بــه همسران خود دروغ بگویند و بالعکس به همین علت است که بیشتر زنان می توانند مردان را گـمراه کنند بـدون آن که آن ها متوجه شوند.

دلیل این امر وجود نیروی مادری در فطرت زنان است، نیروی که مادر از طریق آن با نوزاد خود ارتباط برقرار می کند و بدون آنکه حرفی بزند از طریق حالت خود به نوزادش می فهماند که او را دوست دارد یا از دست او ناراحت است. مادران در چند سال اول برای برقراری ارتباط با کودکان فـقط بر کانال های غـیـر کلامی تکیه می کنند و شاید این بهترین جواب برای پرسش “چرا زنان اغلب مـذاکـره کنندگان هوشمندتری نسبت به مردان هستند؟”  باشد.

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!