Skip to main content

زبان بدن در کسب و کار ؛ مارک بودن

 

مارک بودن یک متخصص علوم رفتاری و زبان بدن است. وی سالانه با برگزاری کنفرانس های متنوع به نقاط مختلف دنیا سفر می کند و در زمینه ارتباطات کلامی و غیر کلامی در زمینه کسب و کار، مطالب ارزشمندی را ارائه می دهد. وی مدرس زبان بدن افراد مهمی از جمله روسای جمهور کشورهای مختلف، سیاستمداران به نام و مدیران شرکت های چند ملیتی است.  وی تا کنون در حوزه زبان بدن سه کتاب را به چاپ رسانده است که پر فروشترین آنها، کتاب زبان بدن در کسب و کار است که بخشی از پیشگفتار آن در زیر آمده است:

«به گفته یکی از مدیران ارشد بازار سهام لندن، از هر پنج ارتباط کلامی، چهار تای آنها ناموفق است. به این معنی که اغلب رهبران، مدیران، کارفرمایان و فروشندگان، هنگام صحبت با افرادی که در رابطه با کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار هستند، تأثیر بسیار کمی دارند. اگر با این حقیقت موافق باشید که برتری در ایجاد ارتباط، یک امر کلیدی در هر کسب و کار است، در این صورت بخش بزرگی از ارتباطات انسانی به صورت غیر شفاهی روی می دهد، هنگام صحبت کردن با همکاران، مشتری ها و مافوق هایتان، چگونه می توان با استفاده از “زبان بدن” تأثیرگذار و مجذوب کننده بود؟ همیشه برتری داشت، اعتماد دیگران را جلب کرد، و از ارتباطات خود در راستای گسترش کسب و کار خود بهره برد.

زبان بدن در کسب و کار ؛ مارک بودن

اگر می خواهید در ارتباطاتی از قبیل سخنرانی، جلسات گروهی، مصاحبه و نقد، گفتگوهای دو نفره، گپ های دوستانه، و حتی حضور در رسانه، جلب اعتماد کنید و برای همه سودمند باشید، می توانید از همین الان با کسب مهارت های فیزیکی که در این کتاب شرح داده شده است، یادگیری یک سیستم جدید و قدرتمند را آغاز کنید که شما را از جمع عامه مردم جدا می کند و کمکتان می نماید تا ارتباطات خود را با اعتماد به نفس کامل برقرار کنید.

اگر می خواهید دقیقا متوجه شوید که این مهارت های جدید چرا و چگونه مؤثر واقع می شوند، فصول این کتاب را عمیقا مطالعه کنید، تمرینات آن را انجام دهید، و بررسی های موردی “از فرضیه تا عمل” را به خاطر بسپارید. این موارد، به عنوان منبعی جانبی برای بالا بردن سطح مهارت و استعدادهای فردی در یادگیری زبان بدن، در کتاب حاضر گنجانده شده است. اما اگر بخواهید سریعتر متوجه شوید که برای کسب اعتماد، دقیقا چه کارهای فیزیکی باید انجام دهید، می توانید از مقدمه چشم پوشی کنید و مستقیم به سراغ “خلاصه نکات فصول” و قسمت های عملی “تمرین” بروید.»

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!