Skip to main content

رابطه کار و تحصیل در موفقیت دکتر جلوداری

 

 

رابطه کار و تحصیل در موفقیت دکتر جلوداری؛ از قدیم گفته اند «سالی که نکوست از بهارش پیداست» ارتباط این ضرب المثل با کسب و کارِ موفق دکتر جلوداری برمی‌گردد به انتخاب درست رشته تحصیلی اش در همان زمان ورود به دانشگاه! آقا مهیار جلوداری دوست داشت در رشته مرتبط با بیوتکنولوژی درس بخواند! قطعاً این دوست داشتن زمینه‌ای را برای او فراهم کرد تا امروز بتواند در صنعت تولید واکسن و دارو به صورت یک حرفه و شغل ایده‌آل وارد شود و در این سطحِ افتخارآمیز فعالیت کند. این روند به صورت بسیار دقیق تری در شرکتهای مشاوره کسب و کار صورت می پذیرد. در واقع بهترین مشاور کسب و کار به شما می گوید که چگونه چالش ها و فراز و فرود های کاری خود را قبل از درگیر شدن با آن به صورت ملموس تری ببینید و آماده مواجه اصولی با آن شوید. مشاوره فروش و بازاریابی و مشاوره تبلیغاتی، بازار کسب و کار شما را بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند شناخت مشتری، تحلیل رقبا و…. ارزیابی می کند و در نهایت ریش و قیچی را به دست شما می سپارد.

آقا مهیار، این کارآفرین موفق علاوه بر تولید واکسن کوئید ۱۹ در حال حاضر قصد دارد با کمک مجموعه خود ۲۶ محصول دیگر را به مرحله تجاری‌سازی برساند. نکته جالب در مورد آقای جلوداری این است که با وجود اینکه در یک خانواده فرهنگی متوسط بزرگ شد اما همیشه فقط به خودش متکی بود و هیچ چشم داشتی از اطرافیانش نداشت!

 

چقدر این جمله الان به دل می نشیند که بزرگی گفت «رویای خودتان را بسازید، وگرنه کسی شما را استخدام می کند تا رویای او را بسازید».

 

امروزه انواع شرکت مشاوره کسب و کار و مشاوره بازرایابی و فروش راه رسیدن شما تا رویاهای شغلی تان را بسیار کوتاه کرده است. استفاده از فرمول های تخصصی و تکنیک هایی که علم مشاوره کسب و کار و مشاور تبلیغاتی به کار می گیرد اطلاعات بی نظیری را در اختیار صاحبین مشاغل مختلف قرار می دهد تا بتوانند با خیالی آسوده تر فعالیت حرفه ای خود را از سر بگیرند. من وقتی به زندگی فردی و کاری دکتر جلوداری کمی بیشتر فکر می‌کنم و همت و اراده این جوانِ خوب و رشیدِ ایرانی را می بینم بیشتر به این باور می رسم که چقدر در ایران قشنگ میشه کار کرد!

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی است. بخش مشاوره بازاریابی و فروش صنعتی و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار آقای دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور فروش و بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف مشاوره تبلیغاتی، بازاریابی داخلی، مشاوره بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.شماره تماس جهت مشاوره!