Skip to main content

حسین احمد خانی؛ تولیدکننده ملزومات آشپزخانه و کابینت

 

 

حسین احمد خانی؛ تولیدکننده ملزومات آشپزخانه و کابینت: من معتقدم آقا حسین احمدخانی با کسب و کاری که راه انداخته دعای خیلی از خانم های خانه دار و آقایانی که سروکارشون به آشپزخانه و قفسه های کابینت میفته را بدرقه راه خودش کرده.به اون قدیم ها که فکر می کنم یادم میاد مادرهامون تو آشپزخانه همیشه نگران کمبود جای کابینت ها بودن و نمی دونستن شیشه های مربا و ترشی های خوشمزشون و کجا جا بدن که هم امن باشه و هم یه جورایی دست ما بچه های شیطون بهش نرسه! مطمئنا تولیداتی که حسین آقا در زمینه ملزومات کابینت دارن این روزها کام خیلی از مادر ها رو شیرین کرده. درست مثل مرباهای رنگارنگ شون که حالا دیگه خیلی مرتب و با نظم توی قفسه های کابینت جا خوش کردن. بهینه سازی فضای کابینت های آشپزخانه شاید در مقایسه با خیلی از مشاغل چندان پیچیده نباشه اما قطعا خیلی از پیچیدگی و بهم ریختگی وسایل مختلف را تو آشپزخونه ها حل کرده. اونم کی ؟ زمانی که آپارتمان نشینی گسترش پیدا کرده و خونه ها دارن روز به روز کوچک و کوچک تر میشن و نیاز به فضای داخلی کابینت ها بیشتر و بیشتر.

آقا حسین از همان زمان ارتباط با شرکتهای مشاوره کسب و کار را تو اولویت برنامه های خودش قرار داده بود. چون می دونست اهمیت یک مشاور تبلیغاتی یا مشاوره فروش و بازاریابی خبره در کنار تلاش های خودش چقدر می تونه به موفقیت شغلیش در آینده کمک کنه و اونو سال ها به جلو ببره. واسه همین این روزها تو این شرایط نه چندان خوب اقتصادی سعی می کنه تجربه موقیت آمیز خودشو با همه کسانی که می خوان وارد بازار کار بشن به اشتراک بزاره و بهشون گوشزد کنه که مشاوره تبلیغاتی یا مشاوره بازاریابی و فروش رو هرگز دست کم نگیرن. آقا حسین به این باور قلبی رسیده که مشاوره کسب و کار یا شرکت مشاوره کسب و کار چطور می تونه با شناسوندن بازار رقیب و نیاز دقیق مشتری، صاحبان کسب و کارو به حرفه خودشون مسلط کنه و اطلاعات فوق العاده ای رو تو این زمینه در اختیارشون بزاره.

خلاصه دست آقای احمدخانی درد نکنه که با این جزئیات زندگی رو برای مردم و مهم تر از همه خانم های خانه دار راحت تر کردن… خدا قوت آقا حسین

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی است. بخش مشاوره بازاریابی و فروش صنعتی و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار آقای دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور فروش و بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف مشاوره تبلیغاتی، بازاریابی داخلی، مشاوره بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.شماره تماس جهت مشاوره!