Skip to main content

جایگاه مشاوران بازاریابی در ایران

By آبان ۱۲, ۱۳۹۹آرشیو مقالات تخصصی

چرا نظرات مشاوران بازاریابی و فروش مهم است؟

یکی از نکات مهمی که در بحث مشاوره بازاریابی وجود دارد شنیدن نظرات مشاوران بازاریابی در حوزه های مختلف صنعتی، توزیعی و خدماتی است. بدون شک تجارب مشاوران بازاریابی می تواند خط راهنمای خوبی برای تدون برنامه جامع بازاریابی هر یک از ما باشد. البته هدف از انتشار این کلیپ کوتاه این است که بصورت سمبلیک به این مهم اشاره کنیم که بها دادن به نظرات مشاوران بازاریابی می تواند مسیر بیزینسی ما را تغییر دهد. حتی اگر خودمان در مقام یک مشاور بازاریابی هستیم بد نیست نظرات همکاران خود را نیز جویا شویم!

جایگاه مشاوران بازاریابی در ایران

متاسفانه بحث مشاوره بازاریابی و فروش در ایران به خوبی جا نیفتاده است. زمانی اسم یک مشاور بازاریابی و فروش را می شنویم که ان واحد تولیدی تمام آنچه را که بلد بوده پیدا سازی کرده و جواب نگرفته است. در بیشتر مواقع هم با واحدهایی روبرو هستیم که در مرحله افول هستند و به دنبال یک ناجی می گردند تا آنها را از این گرفتاری های پیش آمده خلاص کنند. اما جالب است که خدمتتان عرض کنم در اکثر کشورهای پیشرو داشتن یک مشاور بازاریابی و فروش جزئی از فرهنگ بیزینسی آنها شده است. یعنی در آن جوامع یاد گرفته اند برای بالا آوردن یک کسب و کار باید نظرات مشاوران بازاریابی و فروش متعددی را بشنوند و از هزینه های احتمالی پیشرو دوری کنند.

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!