Skip to main content

تدریس در واحد بین الملل فرشتگان

By شهریور ۲۱, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

تدریس در واحد بین الملل فرشتگان: از آخرین باری که تدریس کردم حدود ۳ سال می گذره؛ در این مدت واحدهای دانشگاهی مختلفی دعوت به همکاری کردند اما به دلیل علاقه شدیدی که به فعالیت عملیاتی و میدانی داشتم از تدریس صرف نظر می کردم! دلیل آن هم این بود که حدود ۳ سال در حوزه بازرگانی بین الملل تدریس کردم اما از خودم راضی نبودم! چراکه، اصولی را تدریس می کردم که تو عمرم حتی یک بار هم تستشون نکرده بودم برای همین از خیر هیئت علمی شدن گذشتم و رفتم دنبال کار کردن در بازار! در این مدت هیچ حس و حالی نسبت به تدریس نداشتم تا اینکه یکی از رفقای قدیمی چند روز پیش گفت فلانی برای دانشگاه ما می تونی تدریس کنی! مثل همیشه گفتم شرمنده ام و … اما وقتی برایم کمی بیشتر توضیح داد یه انرژی تمام وجودم رو شارژ کرد و تسلیم شدم!

تدریس در بین ناشنوایان و یا کم شنوایان تجربه ای است که تا به حال تو عمرم نداشتم؛ نمی دونم چرا فکر کردم از پس این پروژه بر میام ولی هرچی که بود الان چند روزه که نمی دونم چرا مثل کلاس اولی ها شوق باز شدن دانشگاه رو دارم.

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

 

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

شماره تماس جهت مشاوره!