Skip to main content

 تبلیغ تسکو با جایزه های ساناتا

 

زمان شناسی و تعیین بهترین تایم برای اجرای یک کمپین تبلیغاتی، خود یک هنر است! کاری که تسکو Tesco آن را با زیرکی و هوشیاری تمام اجرا کرد؛ در حالی که جهان ماه های زیادی از سال ۲۰۲۰ را درگیر ویروس کرونا است و تقریبا افرادی زیادی از آن به عنوان یک کابوس یاد می کنند و نسبت به آینده خود نگران هستند؛ تسکو با شعار امسال لیست بدها نداریم، منادی انرژی و خوش بینی برای سال پیش رو میشه!
 

تبلیغ تسکو با جایزه های ساناتا

جریان اصلی تبلیغ با شخصیت ساناتا یا همون بابانوئل صورت میگیره؛ جایی که Sanata رفتارهای خوب و بد گذشته ما رو تحلیل می کنه و در نهایت میگه که ما بهون جایزه شبِ کریسمس میرسه یا نه؟! ولی تسکو، امسال، Sanata رو راضی کرده تا به همه جایزه بده و از اون خواسته تا ما رو تو لیست بدها نذاره؛ Naughty List و یا لیست بدها، باید برای سال ۲۰۲۰ در نظر گرفته نشه و باید تو شب کریسمس به همه جایزه داد!

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!