Skip to main content

تبلیغات آمازون در کریسمس

 

فروشگاه آنلاین آمازون برای ارسال پیام مشترک همدلی دو شخصیت مسلمان و مسیحی امکانات خود را به رخ مخاطبینش می کشد؛ او به زیبایی از یک سناریوی واقعی به طور کاملا غیر مستقیم خود را فصل اشتراک تمام این پِلی بَک کوتاه تبلیغاتی می کند!

 

تبلیغات آمازون در کریسمس

ارتباط دوستانه یک کشیش مسیحی با یک امام مسلمان درون مایه اصلی این تبلیغ است؛ هر دوی پیر مردها به پا دردی یکسان مبتلا هستند؛ بعد از جلسه ملاقات هر کسی به خیال خودش یک زانو بند برای رفیقش می خرد تا دردش کمتر شود؛ غافل از اینکه دیگری هم می خواهد چنین کند.
هر دوی آنها محبت خود را از طریق آمازون به دیگری ابراز می کند و این یعنی وایرال کردن یک تبلیغ در بین طرفدارن هر دو سمت! این تبلیغ در مدت زمانی کوتاه در بین تمام شبکه های اجتماعی انگلیس به شدت وایرال شد.
به ایده سر بزنید (:

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!