Skip to main content

بومی کردن تکنولوژی چینی

 

 

بومی کردن تکنولوژی چینی: مهران اروجی یک کارآفرین جوان و موفق در صنعت زغال است. هنر آقا مهران این است که از مواد ضایعاتی و دور ریز، زغال فشرده تولید و از این طریق به حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع درختان کمک می کند. این تکنولوژی قبلا در کشور چین جا افتاده بود اما در ایران نه! آقای اروجی با روش مهندسی معکوس و با توجه به شرایط جغرافیایی ایران این صنعت را به کشورمان آورد و توسعه داد. حالا هم یک صنعت بومی داریم، هم ارزهایی که دیگر بدین واسطه از کشور خارج نمی شوند و هم درختانی که دیگر لازم نیست برای تولید ذغال قلع و قم شوند. شرکتهای مشاوره کسب و کار به وسیله تخصص و تسلط خود بر بازار، کارآفرینان را در زمینه‌های مختلفی مانند بازاریابی، مدیریتی، بررسی بازار، سرمایه گذاری، تحلیل رقبا، و …. راهنمایی می‌کند. این تجربه ای است که آقای اروجی داشته است. او معتقد است مشاور تبلیغاتی یا مشاوره فروش و بازاریابی نقش بسیار کلیدی در موفقیت فعالیت او ایفا کردند.

این کارآفرین خوش‌فکر فعالیت خود را از سال ۹۱ فقط با ۸ میلیون سرمایه شروع کرد. در ابتدا کارش پخش زغال بود اما با ایمان به اهدافی که داشت سر از جاهای بزرگتری درآورد. حالا نه تنها خودش کار می‌کند و زیر پر و بال چرخه تولید کشور را گرفته است، بلکه برای حداقل ۳۰ نفر در مجموعه خود اشتغال زایی کرده است. توصیه او به جوانان این است که اگر می خواهند برای اولین بار پا به عرصه جدیدی در حوزه کسب و کار بگذارند بدون مشاوره تبلیغاتی یا مشاوره بازاریابی و فروش مجبور به پرداخت هزینه‌های جبران ناپذیر مالی، زمانی و نیروی انسانی خواهند شد. دریافت یک مشاوره تبلیغاتی تخصصی و حرفه‌ای می‌تواند مسیر را برای هر کارآفرینی روشن کند و راهنمای کارآزموده کسب و کار او باشد.

تونی رابینز می‌گوید« تنظیم هدف راز داشتن یک آینده گیرا و خوب است» آقا مهران هم از همان جوانی هدف های بزرگی در سر داشت و می گفت من «باید» به آنها برسم! او معتقد است همه جوان ها کارآفرینند! هرچند کاشت هدف در سرزمین آرزوها سخت است اما برداشت آن لذتی دارد که با هیچ چیز قابل مقایسه نیست. بنابراین نه تنها در ایران بلکه در هر جای دنیا که باشی میشه کار کرد!

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی است. بخش مشاوره بازاریابی و فروش صنعتی و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار آقای دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور فروش و بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف مشاوره تبلیغاتی، بازاریابی داخلی، مشاوره بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.شماره تماس جهت مشاوره!