Skip to main content

بزرگترین مقاصد صادراتی

By اردیبهشت ۱۱, ۱۴۰۱آرشیو مقالات تخصصی

 

 

یزرگترین مقاصد صادراتی: یکی از مهم ترین دغدغه های تولید کنندگان فروش کالا در خارج از کشور و کسب درآمد ارزی است. کسب اطلاعات در زمینه قوانین صادرات، قوانین کمرگ و شناخت مکان های بالقوه که می توان به آن ها کالا صادر کرد از ضروریات سیاست گذاری صادرات است. شناخت بزرگترین مقاصد صادراتی و دانش درباره وضعیت اقتصادی، وضعیت اجتماعی و قوانین گمرک آن ها در زمینه صادرات عمده محصولات به شما کمک می کند براساس آخرین آمار های سازمان توسعه و تجارت، چین اولین مقصد تجاری ایران است و ۲۹ درصد از سهم این بازار را به خود اختصاص داده است. مقصد دوم صادراتی ایران کشور عراق است که ۲۲ درصد از سهم صادرات ایران را تشکیل می دهد. امارات متحده عربی سومین مقصد صادراتی ایران است و ۱۲ درصد از سهم این بازار را در اختیار دارد. همسایه شمال غرب ایران یعنی کشور ترکیه چهارمین مقصد صادرات کالا از ایران است و ۶ درصد از سهم صادرات ما را در اختیار دارد ششمین مقصد صادراتی همسایه شرقی کشورمان یعنی افغانستان است که با کسب ۵ درصد از سهم بازار صادراتی ایران این رتبه را کسب نموده است.

شرکت ایده در زمینه تحقیقات بازار فعالیت می کند و شما عزیزان را در زمینه افزایش فروش در بازارهای داخلی و صادرات محصولات راهنمایی می کند.

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی است. بخش مشاوره بازاریابی و فروش صنعتی و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار آقای دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور فروش و بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف مشاوره تبلیغاتی، بازاریابی داخلی، مشاوره بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.شماره تماس جهت مشاوره!