Skip to main content

بازاریابی در انگلیس

 

با مِستر مومن از لندن صحبت می کردم؛ کسی که تمام خانواده اش در کار طلا و جواهر هستند ولی چند سالی است که در زمینه جدیدی وارد شده! فکر می کنید چی؟ ساخت و ساز ملک و خرید و فروش آن! شاید بگین چرا از جواهر یک دفعه رفت تو کار املاک و مستغلات؟ برای من هم جالب بود! ولی جواب مِستر مومن جالب بود؛ به خاطر علاقه شدید کشورهای حوزه خلیج فارس به داشتن یک ملک در لندن قیمت املاک و مستغلات در این شهر به شدت نوسان دارد و این یعنی حاشیه سود بالا!
یک پروژه استارت آپی باید در لندن لانچ کنیم؛ خیلی از روحیه مِستر مومن خوشم اومد؛ علی رغم اینکه فرد خیلی شلوغی است ولی با تواضعِ خاورمیانه ای خودش، جواب تک تک سوالاتم رو داد؛ ای کاش به روزی برسیم که صنعتگران و بیزینس من های ما هم برای یک Desk Research ساده کلی کلاس برای آدم نذارن (:

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

Leave a Reply

شماره تماس جهت مشاوره!