Skip to main content

اگر می خواهی متقاعده کننده باشی

 

 

اگر می خواهی دیگران را با طرز فکرت متقاعد کنی و اگر می خواهی به خواسته ات برسی در این صورت اولین کسی که باید متقاعدش کنی، خودت هستی. اگر خودت متقاعد نشده باشی چطور می خواهی دیگران را قانع کنی؟ اگر خودت متقاعد نشده باشی، فکر می کنی اعتقاد و باور پشت کلماتت که با آن جملات خود را می سازی چقدر خواهد بود؟

اگر می خواهی متقاعده کننده باشی

برای خیلی از ما اتفاق افتاده که بعد از تماشای یک تبلیغ تلویزیونی یا مشاهده یک بروشور تبلیغی، برای خرید محصول مورد نظرمان به فروشنده زنگ می زنیم. فروشنده از چنان قدرت متقاعد کنندگی برخوردار بود که توانست ما را مجاب به خرید کند. چرا آن محصول را خریدید؟ خوب، یکی از دلایلش آن بود که پیام فروشنده را باور کردی. تو متقاعد شدی که خرید آن کالا، به نفعت می باشد. همه آدم هایی که از فروش متنفرند، تمام کسانی که از فروشنده ها متنفرند، در حقیقت خودشان یک فروشنده هستند. شاید حسابدار باشی. شاید مهندس باشی و شاید مدرس باشی. هر کدام از این مشاغل به نوعی با فرآیند اقناع و فروش در ارتباطند. تو در جلسه های کاری شرکت می کنی، با همسرت، دوستانت، همکارانت در تعامل هستی و به نوعی در جهت تأمین خواسته هایت حرکت می کنی. پس با کمی دقت متوجه خواهی شد که در هر وضعیت تعاملی در حال معامله کردن هستی. چیزی را می خری و چیزی را می فروشی. ایده ها، دیدگاه ها و خواسته هایت را می فروشی و چنان مخاطبت را متقاعد می کنی که به پیشنهاد فروش تو جواب مثبت می دهد. پس راز موفقیت فروش در این است که بتوانی اول خودت را متقاعد کنی که چرا این محصول را می فروشی، آیا به آن باور داری؟ استفاده از آن چه مزایای برای تو دارد؟ و پس از آن با اعتقاد و باور مخاطب خود را متقاعد کنی. زمانی که خود به چیزی اعتقاد نداشته باشی چگونه می خواهی آن را به دیگران بفروشی.

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

Leave a Reply

شماره تماس جهت مشاوره!