Skip to main content

آقای کشتکار؛ کارگاه تولیدی پتو

By اسفند ۱۸, ۱۳۹۹آرشیو مقالات تخصصی

 

بازار پتو یکی از بازارهای مورد توجه مردم در فصل سرما است. بازاری که مشتریانی میلیونی دارد و می تواند از لحاظ جغرافیایی و زمانی برای بازه زمانی بلندی مورد بازاریابی و فروش قرار بگیرد. چراکه همه ما از بدو تولد تا تمام طول زندگی به آن نیاز داریم. متاسفانه مثل سایر بخش های صنعتی آمار رسمی از میزان تولید این محصول در ایران نیست؛ آمارهای غیر رسمی از توان تولید ۱۰ تا ۱۲ میلیون تخته پتو در سال خبر می دهد. تعداد ۷ الی ۸ هزار واحد صنفی کوچک و بزرگ در این صنعت فعال هستند. خدایی تولید تو ایران سخته؛ تولید کننده ایرانی عاشق است که به این مسیر پرتلاطم ادامه می دهد؛ فکر کنید در صنعتی فعال می کنید که از بازار ۱۲ میلیونی آن حدود ۶ الی ۷ میلیون آن کالای قاچاق است؛ چقدر حرص می خورید؟ وقتی می بینید یک کارگاه تولیدی کوچک می تونه در کلاس جهانی کار کنه و کلی ارز وارد کشور کنه ولی قاچاقچی ها نمی ذارن؛ چقدر حرص می خورید؟

 

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!