Skip to main content

آئین دوست یابی؛ دیل کارنگی

 

 

دیل کارنگی در ۲۴ نوامبر سال ۱۸۸۸ میلادی در ایالت میسوری آمریکا متولد شد. وی پس از دوره تحصیلات مقدماتی، برای امرار معاش، در نیویورک وارد بازار کار شد. او با فروش اتومبیل های باری، که به قول خودش شغل بسیار کوچک و پیش پا افتاده زندگی خود را اداره می کرد. در همین زمینه نیز تحصیلات تکمیلی خود را پی گرفت. روح تشنه او، برای شناخت حیات و زندگ با مردم و درک خاصی که از طبقات مختلف داشت، او را به یک سلسله مطالعات مردم شناسی، و روان شناسی کشانید. وی در سال ۱۹۱۲ کلاسی به نام “انجمن جوانان مسیحی” تأسیس کرد، و در آن به تدریس آئین سخنوری پرداخت. شاگردان این کلاس، برای اخذ مدرک به سر کلاس نمی آمدند، بلکه می خواستند از این راه مشکلات زندگی خود را حل کنند، و روی پای خود بایستند، و در ضمن بتوانند در کسب و کار خود موفق تر باشند. دیل در نویسندگی موفق نبود تا اینکه ایده نوشتن کتاب از مجموعه خاطرات شاگردان کلاسش، او را به نوشتن کتاب آئین دوست یابی ترغیب کرد.

آئین دوست یابی؛ دیل کارنگی

این کتاب به اغلب زبان های دنیا ترجمه شده و ترجمه فارسی این کتاب به قلم مترجمین متعدد فارسی زبان در بازار موجود است. این کتاب شامل دستور العمل هایی است که به یک ویزیتور یا بازاریاب کمک می کند چطور سطح ارتباط خود با دیگران را بهبود بخشد. مولف فقط در پی کسب ثروت نیست بلکه مجموعه فرمول هایی که وی ارائه می دهد به ما می آموزد چگونه در دل ها نفوذ کرده و در زندگی شخصی و اجتماعی خویش روابط بهتری با همنوعان خود دااشته باشیم. لذا به نظر نگارنده این متن ، کتاب حاضر به عنوان یک الگوی موفق بازاریابی، می تواند به جامعه بازاریابی و ویزیتوری بسیار کمک کند.

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

Leave a Reply

شماره تماس جهت مشاوره!