موسسه تحقیقاتی و آموزشی ایده | ساخت تیزرهای تبلیغاتی

آزمون مهارت زبان انگلیسی (English Proficiency Test) یکی از آزمون­های معتبر در بخش آکادمیک و دانشگاهی است. این آزمون از سال 1386 از طریق واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی شروع شده و تا به امروز به طور منظم هر ماه برگزار می­ گردد. دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع دکتری به این مدرک (به صورت اجباری) نیاز داشته تا مجوز ورود به مرحله پایان نامه را  به ­دست بیاورند. از مزایای آزمون EPT نسبت به آزمون های هم رده خود در دانشگاه های سراسری(آزمون MSRT) می­ توان به دو مورد اشاره نمود: اول اینکه در این آزمون نمره منفی وجود ندارد، و نکته دوم اینکه وجه تمایز بسیار قابل توجهی می­ باشد در این است که آزمون های EPT تنها در بخش کتبی برگزار می­ گردد. این آزمون را تا حدودی می­توان با آزمون TOEFL مقایسه نمود با این تفاوت که فاقد  بخش شنیداری و نگارشی می­ باشد. به طور کلی این آزمون دارای 100 سوال تستی بوده که در چهار قسمت مختلف برگزار می­ شود:25 سوال واژگان تخصصی EPT، 40 سوال گرامرEPT ، 20 سوال تخصصی درک مطلب و 15 سوال مفهومی (کلوز تست). مدت زمان این آزمون 140 دقیقه بوده است و حد نصاب قبولی در این آزمون  نمره 50 از 100 نمره می­ باشد و مدرک EPT دارای 2 سال تاریخ اعتبار می ­باشد. آزمون EPT بعنوان یکی از آزمون های تخصصی و استاندارد زبان انگلیسی می ­باشد که برای موفقیت در این آزمون نیاز به برنامه ریزی و مطالعه منظم منابع تخصصی خواهید داشت. اما ما برای شما این مسیر را کوتاه نموده­ ایم و با استفاده از دوره آمادگی آزمون EPT و آموزش گام به گام در کنار شما خواهیم بود تا در این مسیر شاهد موفقیت شما در آزمون تخصصی EPT باشیم. موسسه تحقیقاتی ایده با تکیه بر دانش و تجربه و بهره گیری از اساتید مجرب در زمینه آموزشی، دوره  آمادگی آزمون ept را در قالب یک بسته تضمینی قبولی در آزمون EPT پایه گذاری نموده تا در کوتاهترین زمان ممکن با بالاترین سطح کیفیت آموزشی دوره فشرده EPT را برای تمامی علاقه ­مندان و دانشجویان در دوره­ های حضوری و آنلاین برگزار می­ نماید و این نوید را به شما می­دهد تا در  کوتاه ترین زمان ممکن به حداکثر نتیجه مورد نظر در هر سطحی از زبان انگلیسی دست پیدا کنید و قبولی صد درصد آزمون EPT را برای شما به ارمغان می­ آورد.

 

 • آزمون ept
 • آزمون ept
 • آزمون ept

دکتر بنی اسدی

درباره آقای دکتر بنی اسدی

مدرس دوره های آزمون EPT

درباره آقای دکتر بزاززاده

مدیر موسسه تحقیقاتی ایده

موسسه تحقیقاتی و آموزشی ایده مجری دوره های آمادگی آزمون EPT

در این بخش می توانید جواب تمامی سوالات خود را در مورد دوره آمادگی آزمون EPT دریافت کنید؛ ما در موسسه تحقیقاتی و آموزشی ایده فقط و فقط روی دوره های آموزش زبان EPT متمرکز هستیم (:

 1. چه کسانی می توانند در آزمون EPT شرکت کنند؟

  آزمون مهارت زبان انگلیسی EPT یا آزمون ای پی تی بعنوان یکی از آزمون های استاندارد حال حاضر در ایران می باشد و لذا از آنجایی که آزمون تخصصی EPT به صورت اختصاصی بعنوان یکی از مدارک لازمه برای دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، طبق قانون از سال ۱۳۹۸ تنها دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی حق شرکت در آزمون EPT را خواهند داشت. آزمون تخصصی EPT یکی از آزمون های استاندارد تخصصی در حوزه آکادمیک می باشد که برای موفقیت تضمینی در آزمون EPT، نیازمند دانش علمی بالا در این زمینه خواهید بود. به هیچ وجه نگران نباشید ما در کنارتان خواهیم بود تا دانش علمی شما را برای شرکت در این آزمون بالا ببریم.

  با توجه به مباحث یاده شده در بالا موسسه ایده اقدام به برگزاری دوره های جامع کلاس حضوری و آنلاین آمادگی آزمون ept نمده است. ما در این دوره­های آموزشی، در مدت زمان کوتاهی و بصورت کاملا گام به گام شما را به بالاترین میزان آمادگی آزمون ept خواهیم رساند. بیش از ۴ سال است که تخصص اصلی ما برگزاری دوره­های آمادگی ای پی تتی اس؛ لذا می توانیم این نوید را به شما بدهیم که با شرکت در دوره های آمادگی آزمون ept موسسه ایده قبولی شما در این آزمون تضمینی است! ما شکی نداریم در صورتی که مباحث تدریس شده در کارگاه­های ما را به دقت انجام دهید در قبولی آزمون EPT شما تضمینی است! موسسه تحقیقاتی ایده با در نظر گرفتن مشغله دانشجویان گرامی، این دوره­ها را بصورت کوتاه و در قالب کلاس­های آمادگی ept حضوری و یا آنلاین ترتیب داده است؛ شما بنا به درخواست و علاقه خود می توانید در هر یک از کارگاه­های حضوری و یا آنلاین EPT شرکت نمایید.

 2. آیا آزمون EPT هر ماه برگزار می شود؟

  با توجه به اینکه قبولی صد درصد EPT و اخذ مدرک EPT بعنوان یک فاکتور اصلی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و بدون در دست داشتن نمره قبولی EPT امکان ادامه روند آموزشی برای دانشجویان این داشنگاه امکان پذیر نمی باشد لذا این دانشگاه طبق یک برنامه از قبل تعریف شده بصورت منظم در هر ماه یک آزمون سراسری در استان­های مختلف کشور برگزار می کند. محل برگزاری آزمون EPT معمولا در تمام شهرهای اصلی کشور است و بصورت دوره ای اسامی شهرهایی که محل آزمون ای پی تی هستند از طریق سایت رسمی آزمون اطلاع رسانی خواهد شد؛ اما به طور معمول شهرهای تهران، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، رشت، کرمان، اردبیل، کرج، ساری، یزد، همدان، ارومیه، قزوین، گرگان، خرم آباد، اراک و بوشهر جمعا ۲۰ حوزه امتحانی هستند که در آنها آزمون برگزار می شود.

  نکته مهم در این است که تنها دانشجویان دوره دکتری تخصصی شاغل به تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز به شرکت در آزمون EPT هستند؛ برای ثبت نام باید حتما شماره داوطلبی ۹ رقمی دانشگاه آزاد را داشته باشید تا بتوانید در سامانه آزمون EPT ثبت نام کنید. از آنجایی که قبولی آزمون ای پی تی نیازمند تخصیص زمان و وقت کافی است؛ لذا موسسه آموزشی ایده با تنظیم یک جدول زمان بندی دقیق شما را در انتخاب بهترین زمان شرکت در آزمون زبان EPT کمک خواهد کرد. ما طوری برنامه ریزی کرده­ایم که شما بتوانید در طی ۲ هفته در آزمون EPT قبول شوید! مطمئن باشید قبولی در آزمون ای پی تی از آنچیزی که فکر می کنید آسان تر است فقط و فقط نیازمند برنامه ریزی دو هفته ای دقیق است که ما به شما در اجرای این طرح کمک خواهیم کرد. تخصص ما قبولی شما در آزمون زبان EPT است.

 3. حداقل نمره قبولی در آزمون ای پی تی چند است؟

  آزمون ای پی تی به عنوان یکی از آزمون های استاندارد مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد و از آنجایی که هر ساله متقاضیان بسیار زیادی از سراسر ایران ملزم به دریافت مدرک ept به عنوان مجوز ادامه تحصیل خود برای مقطع دکتری مب باشند؛ لذا قبولی در آزمون ای پی تی از اهمیت بسیار بالایی برای دانشجویان دکتری رشته­های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی برخوردار است.

  اگر بخواهیم از لحاظ ساختاری آزمون EPT را با آزمون TOEFL مقایسه نماییم می توانیم به برخی از این تفاوت­های این دو آزمون اشاره کنیم؛ به عنوان مثال حداقل نمره قبولی در آزمون ای پی تی ۵۰ نمره از ۱۰۰ نمره می ­باشد که با کسب حداقل نمره شما مجوز ادامه فعالیت آموزشی را در دانشگاه آزاد اسلامی را به دست خواهید آورد. از طرفی دیگر مدت زمان اعتبار مدرک EPT، ۲ سال می باشد؛

  ما به شما این نوید را می دهیم که در صورتی که در کارگاه های آنلاین و حضوری موسسه ایده شرکت کنید گرفتن نمره قبولی در دستان شماست! این یک شعار نیست! بیش از ۴ سال است که تمرکز خود را فقط و فقط روی آزمون ای پی تی گذاشتیم ایم و از این جهت در کوتاه­ ترین زمان ممکن سطح زبان شما را خواهیم سنجید و شما را به حد نصاب مورد نیازتان خواهیم رساند. اگر به مدت دو هفته برنامه هایی که به شما می دهیم را اجرا کنید قبولی شما را تضمین می­کنیم! نکته مهمی که به شما پیشنهاد می کنیم به آن دقت کنید زمان ثبت نام آزمون EPT ۱۴۰۰ است که داستن آن به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید به کمک ما یک زمان خوب برای مطالعه خود تخصیص دهید (: 

   آزمون EPT یا آزمون مهارت زبان انگلیسی که شباهت ساختاری با آزمون TOEFL را دارد منحصرا برای دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بوده و دانشجویان دانشگاه آزاد نیاز به اخذ مدرک EPT  برای ادامه مقطع تحصیلی خود را دارند به گونه ای که برای ادامه روند آموزش در مقطع دکتری مدرک تخصصی EPT صد درصد اجباری می باشد این در حالی است که آزمون MSRT به طور اختصاصی برای دانشجویان دانشگاه سراسری بوده است.

 4. تفاوت آزمون EPT با آزمون MSRT در چیست؟

  آزمون EPT یا آزمون مهارت زبان انگلیسی از لحاظ ساختاری با آزمون TOEFL شباهت­هایی دارد اما باید این را گفت که این آزمون منحصراً مختص دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و دانشجویان دانشگاه آزاد نیازمبرمی به اخذ مدرک EPT  برای ادامه تحصیل خود دارند به گونه ای که اگر نتوانند مدرک ای پی تی را بگیرند از ادامه تحصیل باز خواهند ماند تا نتیجه قبولی آزمون ای پی تی خود را به دانشگاه آزاد تحویل دهند! این در حالی است که اخذ مدرک MSRT مختص دانشجویان دانشگاه سراسری است.

  روند برگزاری این آزمون در دانشگاه آزاد بصورت سراسری می باشد و شما باید در آزمون EPT به ۱۰۰ سوال تستی پاسخ دهید؛ در آزمون ای پی تی بخش شنیداری، نوشتاری و گفتاری وجود ندارد! و این یکی از نکات مثبت برای قبولی صد درصدی EPT می باشد و دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد فقط اگر جواب ۵۰ تست از ۱۰۰ سوال تستی بدهند در این آزمون قبول خواهند شد؛ موسسه آموزشی ایده با برنامه ریزی جامعی که برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی کرده است قبولی این عزیزان را در آزمون ept تضمین می کند.

  به شما دانشجویان گرامی پیشنهاد می کنیم با شرکت در دوره­های حضوری و آنلاین آمادگی آزمون EPT قبولی خود را در این آزمون تضمین کنید! مدرس این دوره­ها آقای دکتر بنی اسدی و همچنین آقای دکتر بزاززاده هستند که شما را در تحقق به قبولی در این آزمون کمک خواهند کرد. این دو استاد بزرگوار سابقه درخشانی در عرصه آموزش دارند و به راحتی می توانند به شما کمک کنند تا به هدف خود برسانند.

 5. آیا در آزمون ept بخش شنیداری و گفتاری وجود دارد؟

  یکی از سوالات پر تکراری که دانشجویان محترم متقاضی شرکت در دوره­ آمادگی آزمون EPT از کارشناسان ما می پرسند در رابطه با ساختار آزمون ای پی تی است؛ باید به این نکته اشاره کنیم که به طور کلی ساختار آزمون EPT شبیه به آزمون TOEFL بوده اما بخش شنیداری، نوشتاری و گفتاری در آن وجود ندارد! و این یکی از نکات مثبت در قبولی صد درصدی EPT می باشد؛ دانشجویان محترم مقطع دکتری فقط و فقط باید به ۱۰۰ سوال تستی که پیش رو دارند پاسخ بدهند و اگر بتوانند به ۵۰ تست پاسخ مثبت بدهند در این ازمون قبول خواهند شد؛ لذا قبولی در آزمون ای پی تی تضمین شده است و اگر به برنامه ها و توضیحات مدرسین ما توجه کنید قبولی تضمینی EPT شما را خواهیم داد 

 6. آزمون EPT از چند بخش تشکیل شده است؟

  آزمون EPT به عنوان یکی از آزمون­های تخصصی آموزش عالی حالِ حاضر کشور می باشد؛ این آزمون شباهاتی را با آزمون TOEFL دارد به عنوان مثال در این آزمون همچون آزمون TOEFL سوالات از ۴ بخش اصلی تشکیل شده است؛ بخش اول آزمون ای پی تی شامل واژگان تخصصی می باشد که شامل ۲۵ سوال تخصصی می باشد، بخش دوم آن از ۴۰ سوال گرامرEPT تشکیل شده است، بخش سوم آن شامل ۲۰ سوال درک مطلب EPT است و در نهایت ۱۵ سوال  کلوز تست ept می باشد. مجموع تعداد کل سوالات آزمون ept شامل ۱۰۰ سوال خواهد بود.

  کسب نمره قبولی در آزمون و اخذ مدرک EPT به عنوان یکی از الزامات دانشجویان مقطع دکتری در دانشگاه آزاد اسلامی می باشد و این اتفاق مستلزم دارا بودن دانش عمومی و تخصصی نسبتاً بالا در بحث زبان انگلیسی است. اگر تا به امروز فرصت مطالعه کافی برای آزمون ای پی تی را نداشته اید و یا دوره آموزشی مفیدی را در این زمینه پیدا نکرده اید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما تماس برقرار کنید تا شما را بصورت کامل راهنمایی کنند. موسسه آموزشی ایده با تمرکز بر روی برگزاری دوره آمادگی آزمون ept شما را در رسیدن به قبولی کمک خواهد کرد!

  دوره تخصصی آمادگی آزمون EPT موسسه آموزشی ایده، شما را در بالاترین سطح آمادگی برای آزمون EPT 1400 قرار خواهد داد و قبولی تضمینی در آزمون EPT را برایتان به ارمغان می آورد. اگر تا به حال به علت سختی گرامر ای پی تی فرصت ثبت نام آزمون ept سال ۱۴۰۰ را به دست نیاوردید می توانید با شرکت در دوره جامع حضوری و یا آنلاین ما شرکت کنید.

 7. مدرک زبان EPT را می توان به دانشگاه سراسری هم ارائه کرد؟

  آزمون EPT به عنوان یکی از الزامات اصلی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی شناخته می شود لذا تنها دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی حق شرکت در آزمون EPT را دارند و ملزم به کسب نمره قبولی در آن می باشند و این معنا است که چارچوب طراحی این آزمون متناسب با دانشجویان دانشگاه آزاد می باشد و از اینرو مدرک EPT مورد تایید دانشگاه­های سراسری نمی باشد و شما نمی توانید آن به دانشگاه­های سراسری ارائه دهید. در صورتی که شما دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه سراسری هستید باید در سایر آزمون سازمان سنجش مانند MSRT شرکت کنید.

 8. بهترین راه قبولی در آزمون EPT چیست؟

  باید به این مهم توجه داشته باشید که آزمون EPT به عنوان یکی از الزامات برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی شناخته می شود لذا تنها دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی حق شرکت در آزمون EPT را دارند و ملزم به کسب نمره حداقل ۵۰ از ۱۰۰ هستند؛ این در حالی است که  سایر دانشگاه­های سراسری این مدرک زبان را پذیریش نمی کنند و داوطلبین عمومی حق شرکت در آزمون ای پی تی را ندارند!

  با توجه به تجارب سال­های گذشته بهترین راه قبولی آزمون EPT تخصیص یک پروسه زمانی دو هفته ای برای شرکت در کلاس آمادگی آزمون زبان EPT است؛ لازم به ذکر است در مدت زمان این دو هفته باید با طراحی یک برنامه فشرده تمامی مطالب مورد نیاز برای قبولی در آزمون دسته بندی شود تا دانشجویان محترم بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن مطالب مهم را فرا بگیرند و فقط و فقط روی نکات مهم متمرکز شوند.

  مدرسین ما در حوزه آموزش EPT در بالاترین سطح کیفیت، تمامی نیازهای شما را برای کسب بالاترین نمره در آزمون EPT  فراهم خواهد کرد؛ ما به شما این نوید را می دهیم برایتان یک برنامه عملیاتی و فشرده تنظیم کرده ایم و اگر به تمامی مطالب گفته شده در کارگاه آمادگی آزمون ای پی تی توجه کنید قبولی شما تضمین شده است. نگران منبع و جزوه EPT نباشید! ما مهمترین نکات را در یک جزوه کاربردی برایتان گردآوری کرده ایم و نیاز به هیچ گونه جزوه برداری نیست.

 9. برای این آزمون چه منابعی را پیشنهاد می دهید؟

  با توجه به اینکه منابع گوناگونی برای قبولی آزمون EPT به دانشجویان محترم پیشنهاد می­شود این خود باعث سردرگمی این عزیزان شده است لذا ما در موسسه ایده تعدد بالای منابع را اکیداً توصیه نمی کنیم؛ برای گرفتن نتیجه بهتر در دوره ept این موسسه به شما یک جزوه کاملاً خلاصه و عملیاتی خواهد داد و با پی گیری و برنامه ریزی دقیق شما را در رسیدن به حصول نتیجه کمک خواهد کرد. آن چیزی که در این سالها به آن رسیده­ایم این مطلب است که برای قبولی آزمون ept، پی گیری کردن برنامه آموزشی از خود منابع آموزشی مهمتر است.

  البته جزوه ept این موسسه خود مقام یک کتاب ای پی تی کامل است؛ یعنی شما در جزوه ای پی تی مجموعه ما می­توانید به جواب تمام سوالات خود برسید؛ ما جزوه ept را طوری نوشته­ایم تا آن دسته از عزیزانی که می خواهند نمره­های بالاتر بگیرند نیز نیازشان را بر طرف کند. با شرکت در دوره ept مجموعه ما و در دست داشتن جزوه آن قبولی شما را تضمین خواهیم کرد. البته این را داخل پرانتیز نیز باید بگوییم که حرف اول و آخر را شما خواهید زد! به بیان دیگر ما تمام تجربه و دانش خود را به میدان خواهیم آورد اما اگر شما نخواهید تلاش کنید نمی توان به حصول نتیجه امیدوار بود.

  نکته مهم دیگری که در دوره ept موسسه ایده برای شما ترتیب داده ایم این است که خیل کثیری از شما عزیزان شاغل هستید و زمان کافی برای مطالعه و یا حتی دوره مطالب آموزش داده شده ندارید لذا ما در قالب جلسات آنلاین تمام سعی خود را خواهیم کرد تا شما به آمادگی نسبتاً خوبی برای شرکت در آزمون برسید. بدون شک پی گیری تیم آموزشی روی شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت و شما را ملزم خواهد کرد تا برای حضور در آزمون خود را آماده کنید و این چیزی است که ما از آن نتیجه گرفته ایم.

 10. مدرس آزمون EPT کیست؟

  قبل از معرفی مدرسان موسسه آموزشی ایده باید به این نکته اشاره کنیم که اساساً این مجموعه یک موسسه تحقیقاتی به آدرس سایت www.mrioi.com در حوزه بازاریابی بین الملل است که در سه کشور ایران، عراق، ازبکستان حضور دائم دارد اما با توجه به اینکه جناب آقای دکتر بزاززاده(مدیر موسسه تحقیقاتی ایده) در طی سال­های گذشته در حوزه آموزش نیز فعال بوده­اند و یک خلاء اساسی در بحث آموزش زبان انگلیسی و به طور خاص قبولی در آزمون EPT را از نزدیک رصد کرده­اند تصمیم گرفتند با دوست و همکار خوبشان جناب آقای دکتر بنی اسدی این دپارتمان آموزشی را به موسسه تحقیقاتی ایده اضافه کنند. با توجه به توضیحات داده شده مدرسان دوره EPT موسسه ایده جناب آقای دکتر بزاززاده و آقای دکتر بنی اسدی هستند. برای آشنایی بیشتر با این دو بزرگوار می تواند رزومه علمی، پروژهشی و اجرایی آنها را از طریق لینک های زیر بررسی بفرمایید.

  دکتر بنی اسدی

  درباره آقای دکتر بنی اسدی

  شایان ذکر است اکثر دوره های ept این موسسه توسط آقای دکتر بنی اسدی برگزار می شود و جناب آقای دکتر بزاززاده به جهت فعال بود در دپارتمان صادراتی کمتر به عنوان مدرس در دوره های آموزش ept موسسه ایده همکاری می کنند. یکی از مهمترین عواملی که در بحث آموزش  ept به عنوان کمتر توجه می شود، اهمیت جایگاه پر رنگ مدرس در موفقیت دانشجویان آن دوره ept است؛ جناب آقای دکتر بنی اسدی یکی از بهترین مدرسین آزمون EPT و همچنین مدرس بین المللی زبان انگلیسی است؛ ایشان با سابقه کار۱۰ ساله خود، سوابقی درخشان در حوزه آموزش زبان­های خارجی دارند.

  درباره آقای دکتر بزاززاده

   

  از جمله مدرس برتر فصل درزمینه آیلتس از دیدگاه موسسه آیلتس ایران و موفقیت اکثریت دانشجویان مقطع دکتری در قبولی دوره EPT ایشان بعد از گذراندن کلاس های جامع EPT و همچنین کسب رضایتمندی بالای ۹۵ درصد از دانشجویان کلاس های حضوری و آنلاین دوره EPT از شیوه تدریس دکتر بنی اسدی، بخشی از سوابق درخشان ایشان است.

  رزومه درخشان دکتر بنی اسدی در امر تدریس دوره های آمادگی ept خود گویای قبولی تضمینی دانشجویان ایشان می باشد. موسسه ایده با بهره گیری از بهترین و متخصص ترین مدرسان در حوزه آزمون ای پی تی همواره مسیر روشن و قابل اعتمادی را برای متقاضیان انبوه این بخش فراهم نموده است. ما برای شما آسان ترین مسیر برای کسب موفقیت را فراهم نموده ایم،  کافی است تا با کارشناسان ما تماس بگیرید و فرصت استفاده از بهترین کلاس تخصصی آمادگی آزمون ept تضمینی را به دست آورید. ما برای شما تنها قبولی در آزمون ept را فراهم میکنیم.

تلگرام

اینستاگرام

 

کلاس ept

 

رویه برگزاری دوره های حضوری و آنلاین آزمون EPT

 

بسیار خوشحال و مفتخریم از اینکه موسسه تحقیقاتی و آموزشی ایده را برای قبولی در آزمون EPT خود انتخاب نموده­اید. یکی از دغدغه­ های اصلی دانشجویان محترم مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی قبولی در آزمون زبان EPT بوده است چه آن دسته از عزیزانی که سطح زبان آنها خوب است و چه آنهایی که ضعیف هستند! اما به طور معمول و با توجه به تجارب ما در طی 4 سال کار تخصصی در حوزه برگزاری دوره های آموزشی زبان EPT، اکثراً دانشجویانی که سطح زبان انگلیسی آنها ضعیف است در پشت آزمون EPT می مانند و بعضاً گرفتن نمره قبولی برای آنها تبدیل به یک چالش بزرگ می­شود لذا از سال 1396 بر آن شدیم با تشکیل یک تیم حرفه­ای و عملیاتی به طور تخصصی فقط و فقط در خصوص قبولی در آزمون EPT فعالیت کنیم که به لطف خدا و همراهی دانشجویان عزیز به توفیقات خوبی هم رسیدیم.

موسسه تحقیقاتی و آموزشی ایده از ابتدا تا کنون همواره در راستای رسالت همیشگی خود، آموزش را در بالاترین سطح کیفی برای تمامی دانشجویان مقطع دکتری تدوین کرده است از اینرو تمام سعی خود را کرده­ایم با طراحی جزوه و کتاب آموزشی و همچنین برگزاری جلسات حضوری و یا آنلاین در کمترین زمان ممکن فوت و فن­های قبولی در آزمون را به مخاطبین عزیز خود منتقل کنیم تا بتوانند به راحتی قبولی آزمون ای پی تی را در رزومه خود داشته باشند. نکته مهم این است که به هیچ وجه نگران ضعیف بودن سطح زبان انگلیسی خود نباشید ما این نوید را به شما خواهیم داد که شما را به بالاترین سطح آمادگی برای حضور در آزمون EPT خواهیم رساند و تا قبولی در آزمون در کنار شما خواهیم بود! دوره ­های تدوین شده در موسسه تحقیقاتی و آموزشی ایده به دو صورت ارائه خواه شد:

حالت اول؛ برگزاری دوره جامع آموزش حضوری آزمون EPT

با توجه به شرایط موجود در کشور و فراگیری پاندمی کرونا، بر آن شدیم تعداد دانشجویانی که در دوره ­های حضوری این موسسه ثبت نام می کنند فقط و فقط 8 نفر باشند. از طرف دیگر با توجه به اینکه تعدادی از دانشجویان از سایر شهرهای ایران در دوره­ های حضوری ثبت نام می­کنند کلیه کلاس­ها در روزهای پنجشنبه و جمعه در قالب دو جلسه 6 ساعته برگزار خواهد شد. محل برگزاری کلاس در دفتر موسسه تحقیقاتی و آموزشی ایده واقع در شهر تهران، میدان تجریش، خیابان غلام جعفری، پلاک 37 خواهد بود و شرط برگزاری کلاس­های حضوری تکمیل ظرفیت ثبت نام برای این دوره­ ها می باشد؛ از طرفی دیگر زمان برگزاری هر کلاس EPT بر اساس جدول تنظیم شده زیر می باشد و شما می توانید بنا به تشخیص خود از قبل نسبت به رزرو کلاس­های حضوری اقدام فرمایید.

حالت دوم؛ دوره جامع آموزش آنلاین آزمون EPT

با توجه به اینکه خیل کثیری از دانشجویان محترم به دلایل مختلف نمی توانند در جلسات کلاس حضوری EPT شرکت بکنند از این جهت پیشنهاد می کنیم این دسته از عزیزان در صورت تمایل می توانند در کلاس­های آنلاین ما شرکت کنند. تنها ابزار مورد نیاز برای شرکت در کلاس آنلاین EPT داشتن یک سرعت اینترنت خوب است! کلیه کلاس­های آنلاین در قالب12 ساعت یعنی 4 جلسه 3 ساعته برگزار خواهد شد؛ ساعت برگزاری کلاس ها از قبل اطلاع رسانی خواهد شد ولی عموما بین ساعت های 17 الی 20 عصر خواهد بود تا تمامی دوستان بتوانند به کلاس برسند.

جلسه رفع اشکال

برای تمامی دوستانی که در کلاس­های حضوری و یا آنلاین موسسه ایده شرکت کرده­اند یک جلسه رفع اشکال 2 ساعته آنلاین گذاشته خواهد شد. این کلاس بصورت آنلاین توسط استاد و مدرس EPT برگزار خواهد شد؛ در این جلسه تمامی سوالات و اشکالات شما دانشجویان محترم برطرف خواهد شد. تاریخ و روز جلسه رفع اشکال اطلاع رسانی خواهد شد.

جلسه نهایی آمادگی آزمون EPT؛ یک روز قبل از آزمون

با توجه به تجارب آموزشی ما در سال­های قبل وقتی دانشجویان محترم یک روز قبل از آزمون EPT تمامی مطالب مهم را مرور می­کنند نتایج بهتری دریافت می­شود لذا ما یک روز مانده با امتحان نیز یک جلسه مرور برای تمامی دانشجویان دوره­های حضوری و آنلاین خواهیم گذاشت تا همه عزیزان با آمادگی 100 درصدی وارد کلاس­ها بشوند. هدف ما قبولی تمامی دانشجویان محترم است از این جهت تمامی تلاش خود را خواهیم کرد تا شما موفق بشوید.

 

جدول زمان بندی کلاس های EPT، کل سال 1400 موسسه ایده 

 

 

 

دوره ept

 

آیا دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی هستین؟ به علت حجم بالای درس های PHD و کمی وقت برای قبولی در آزمون زبان دچار استرس شده اید؟ حتما برای ورود به این مقطع دکتری کلی زحمت کشیدید و نگران هستید که عدم قبولی در آزمون ept به ادامه تحصیلتان خدشه ای وارد کند! از آزمون ای پی تی چی می دانید؟ همه درس ها را خیلی راحت می فهمید ولی از پس درس زبان بر نمی آیید؟ از دوران کارشناسی زبان شما ضعیف بود و فکر نمی کردید پش سد آزمون ept بمانید؟ شاید هم آزمون ای پی تی زیاد نگرانتون نکرده ولی وقت ندارید که برای این آزمون خودتون را آماده کنید؟

کلی منبع آزمون ept خرید کرده اید ولی بیشتر گیج شدین؟ نمی دونید چی را بخوانید؟ و یا از کجا شروع کنید؟ دنبال یک دوره ept فشرده هستید که ظرف مدت 2 هفته این داستان را برایتان جمع کنه؟ نکنه زبان انگلیستون خوبه ولی خیلی از مفاهیم را فراموش کردید و نیاز به یک برنامه فشرده دارید تا همه نکات را برایتان مرور کنه؟ دنبال یک جزوه ept می گردین؟ یا می خواین یک استاد ept همه چیز رو بهتون بگه و خلاص!

آیا شما یک مدیر پر مشغله هستید؟ یک مدیر پر مشغله که برای تکمیل اطلاعات علمی خودش وارد مقطع دکتری تخصصی در رشته خودش شده؟ نکنه اونقدر سرتون در حوزه کاریتون شلوغه که وقت ندارین تا برای آزمون ept خودتون را آماده کنید؟ نمی دونید چطور برنامه ریزی کنید تا بتوانید از پس آزمون ept بر بیایید؟ تا به حال چند بار برای ثبت نام آزمون ept اقدام کردین ولی دقیقه 90 در آزمون شرکت نکردید؟ نمی دونید چطور از سد این آزمون ای پی تی خلاص بشین!

دنبال یک دوره ept خوب می گردین تا همه نکات مهم را خلاصه و مفید بهتون بگه و در نهایت با یک برنامه ریزی خوب مسیر را برای قبولی شما در آزمون هموار بکنه؟ نکنه چند بار در آزمون ای پی تی شرکت کردید ولی متاسفانه قبول نشدید و کلاً الان تو فاز ناامیدی هستید؟ استرس قبول نشدن در آزمون ept باعث شده تمرکز نداشته باشید و نمی دونید چطوری و از کجا باید شروع کنید؟ هر کسی بهتون یه چیز میگه و آخرش گیج شدین که باید چی کار کنید؟

بهتون پیشنهاد می کنیم برای رسیدن به جواب تمام سوالات بالا و یا حل اونها به کارشناسان ما تماس بگیرید و در یکی از دوره های حضوری و یا آنلاین ept موسسه ایده شرکت کنید. ما بهتون کمک می کنیم تا از پس این آزمون بر بیایید و به آرزوهای خودتون برای ادامه تحصیل برسید. برای اینکه به جواب تمام سوالات بالا برسید به ما اعتماد کنید! موسسه تحقیقاتی ایده همواره در جهت ارائه بالاترین کیفیت آموزشی در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از برترین اساتید در هر حوزه آموزشی تلاش نموده و به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده است. کافی است تنها برای یکبار در کلاس های حضوری EPT و یا دوره آنلاین EPT ما شرکت نمائید و با استفاده از جزوه تضمینی EPT و کتاب تخصصی EPT تحت تالیف این موسسه برای اولین بار طعم پیشرفت در حوزه زبان را در کوتاه ترین زمان ممکن بچشید. گام به گام کنارتان هستیم تا در این مسیر به موفقیت لازم دست پیدا کنید. کافی است تلفن خود را بردارید و با کارشناسان ما تماس بگیرید، ادامه مسیر با ما (:

 

 

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان کلیک کنید