نظرات مشاوره پذیران ایده

مجموعه ایده کار خود را از سال ۱۳۹۴ بصورت حرفه ای با برند "آقای بازاریاب" شروع کرد؛ در ابتدای امر فقط در حوزه بازاریابی دیجیتال و همچنین بازاریابی میدانی فعال بودیم؛ در ادامه راه، فعالیت های خود را گسترش دادیم و در سال ۱۳۹۷ اقدام به تاسیس"موسسه تحقیقات بازاریابی ایده" نمودیم. موسسه تحقیقات بازاریابی ایده در طول ۳ سال گذشته پروژه های میدانی و عملیاتی متعددی را در حوزه داخلی و همچنین خارجی انجام داده است؛ در این بین در طی سال های گذشته بخشِ "کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده" نیز با تمرکز بر سه حوزه آموزش، مشاوره و نظارت بر پروژه های بازاریابی و تبلیغاتی فعالیت داشته است. مدیریت گروه آموزشی و تحقیقاتی ایده بر عهده آقای دکتر بزاززاده است؛ ایشان با سوابقی درخشان و همچنین با در اختیار داشتن تجاربی ارزنده، هدایت و راهبری این گروه را در لوکیشن ایران و عراق بر عهده دارند.

لازم به ذکر است در تمام دوره فعالیت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده نظرات مشاوره پذیران محترم در قالب چند سوال اصلی بصورت مکتوب بعد از جلسه مشاوره حضوری گرفته می شد و نتایج آن بصورت کمی و عددی روی سایت بروزرسانی می شد. اما با شیوع اپیدمی کرونا و کمتر شدن جلسات مشاوره حضوری و بیشتر شدن جلسات مشاوره مجازی این ایده به ذهن کارشناسان شرکت خطور کرد تا ویس شما عزیزان را که خود بهترین گواه از عملکرد جلسات مشاوره ای این مجموعه می باشد را روی سایت بارگذاری کنیم. لذا از این تاریخ به بعد بدون ذکر نام شرکت و برند شما و در قالب فایل صوتی کوتاه، سوالات زیر را از شما خواهیم پرسید؛ امید است با انتشار نظرات شما عملکرد مجموعه ما هر روز بهتر از قبل شود. 

 1. میزان تسلط دکتر بزاززاده در مشاوره ای که به شما دادند در چه حدی بود؟
 2. دقت و حوصله ایشان در گوش کردن به مطالب شما و درک نیازتان در چه حدی بود؟
 3. قدرت بیان ایشان برای توضیح دادن راه حل ها در چه حدی بود؟
 4. آیا بعد از جلسه این احساس را داشتین که راه حل های ایشان عملیاتی و کاربردی است؟
 5. بعد از جلسه مشاوره احساس می کنید تا چه اندازه نیازها و خواسته های شما برطرف شد؟
 6. اگر تا به حال با مشاوران دیگری جلسه داشته اید فرق دکتر بزاززاده با بقیه مشاوره هایی که دیده اید در چیست؟(لطفا اسم مشاورِ دیگری را در ویس خود نیاورید چون مجبور به حذف آن بخش می شویم؛ ما دوست نداریم مشاوران محترم دیگر را بدون سند نقد کنیم)
 7. در انتهای اگر از شخصیت ایشان نکته ای به ذهنتون می رسه و دوست دارید بیان کنید بفرمایید. بدون شک تمامی نظرات انتقادی شما نیز منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است بخش ارسال فایل صوتی از تاریخ 22 آبان ماه 1399 به سایت اضافه شده است

به طور متوسط بین 20 الی 30 درصد مشاوره پذیران فایل صوتی ارسال می کنند و سایر عزیزان نظرات خود را بصورت مکتوب برای واحد نظرسنجی ارسال می نمایند

از این جهت با تجمیع تمامی نظرات داده شده و نمایش آن بصورت نمودارهای دایره ای در پایین سایت می توانید عملکرد ما را رصد بفرمایید

به امید روزی که همه از عملکرد ما راضی باشند (:

 خلاصه رزومه دکتر بزاززاده  در طی سال های گذشته:

 نوشتن 8 کتاب در حوزه های بازاریابی، فروش، تبلیغات و برندینگ 

بیش از 6000 ساعت مشاوره حضوی و غیر حضوری 

956 مشاوره حضوری در شرکت ایده در یک سال گذشته

برای شنیدن فایل های صوتی نظرات مشتریان ما می توانید اینجــــــا را کلیک فرمایید

در نمودارهای زیر نتایج نظرسنجی بیش از 950 مشاوره را می بینید

 • 92%

  میزان تسلط مشاور

 • 95%

  قدرت بیان مشاور

 • 88%

  دقت و حوصله مشاور

 • 81%

  عملیاتی بودن مشاوره

فرم درخواست مشاوره و اجرای پروژه

لطفا در صورتی که درخواست مشاوره و یا اجرای پروژه دارید فرم زیر را به دقت تکمیل کرده و دکمه "ثبت درخواست" در انتهای فرم را بزنید؛ خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت!
 • لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

 • نوع مشاوره درخواستی شما؟

  این حق شما است که قبل از جلسه مشاوره بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و صادراتی خود با دکتر بزاززاده، مطمئن بشوید هزینه ای که دارید صرف می کنید ارزشش را دارد یا خیر؟ از طرفی وقتِ ما هم ارزشمند است! برای همین ما یک پیشنهاد ویژه براتون داریم؛ به جهت اینکه شما مطمئن بشوید آیا دکتر بزاززاده می تونه کمکتون بکنه یا خیر؟ اول از همه به صفحه نظرات مشتریان در سایت ایده مراجعه کنید تا از نتیجه کم و کیفِ مشاوره های داده شده توسط دکتر بزاززاده آگاه بشوید و از طرفی دیگر پیشنهاد می کنیم حتماً رزومه ایشان را بخوانید تا مطمئن بشوید تخصصِ ایشان می تواند به شما کمک بکند یا خیر؟ بعد از اینکه از تصمیم خود مطمئن شدید می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: 02122732037 - 02122712355 - 02122733086
 • نوع پروژه تبلیغاتی و یا تحقیقاتی مورد درخواست شما؟

  موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده در سه کشور ایران، عراق و ازبکستان دفتر داشته و توانایی طراحی و اجرای انواع پروژه های تبلیغاتی و تحقیقات بازاریابی را دارد. آقای دکتر بزاززاده به عنوان مدیر این مجموعه بیش از 7 سال است که در عرصه تبلیغات و تحقیقات بازار فعال بوده و پروژه های متعددی زیر نظر مستقیم ایشان در کشورهای فوق اجرا شده است. لطفا نوع درخواست خود را مشخص فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند؛ البته شما می توانید از طریق شماره واتس آپ 09123137419 و همچنین شماره تماس 02122733086 زودتر با ما در تماس باشید.
 • در خواست نوشتن طرح توجیهی

  برای نوشتن طرح توجیهی و یا بیزینس پلن باید به سوالات متعددی پاسخ داده شود؛ از این جهت نیاز به هماهنگی برای یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان است؛ لذا برای تسریع در پی گیری امور لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • توضیحات تکمیلی خود را در کادر زیر درج کنید

 • فایل ها را به اینجا بکشید

  مستقیم و سریع پیام بدین!