تماس با ما

مجموعه ایده کار خود را از سال ۱۳۹۴ بصورت حرفه ای با برند "آقای بازاریاب" شروع کرد؛ در ابتدای امر فقط در حوزه بازاریابی دیجیتال و همچنین بازاریابی میدانی فعال بودیم؛ در ادامه راه، فعالیت های خود را گسترش دادیم و در سال ۱۳۹۷ اقدام به تاسیس"موسسه تحقیقات بازاریابی ایده" نمودیم. موسسه تحقیقات بازاریابی ایده در طول ۳ سال گذشته پروژه های میدانی و عملیاتی متعددی را در حوزه داخلی و همچنین خارجی انجام داده است؛ در این بین در طی سال های گذشته بخشِ "کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده" نیز با تمرکز بر سه حوزه آموزش، مشاوره و نظارت بر پروژه های بازاریابی و تبلیغاتی فعالیت داشته است. مدیریت گروه آموزشی و تحقیقاتی ایده بر عهده آقای دکتر بزاززاده است؛ ایشان با سوابقی درخشان و همچنین با در اختیار داشتن تجاربی ارزنده، هدایت و راهبری این گروه را در لوکیشن ایران و عراق بر عهده دارند.

آمار بالای 85 هزار واحد صنعتی در کشور که بخش عمده ای از تولید ناخالص ملی کشور عزیزمان را تشکیل می دهند از یک طرف و واحدهای صنعتی تعطیل شده از طرف دیگر، ضرورت بحث بازاریابی صنعتی و مشاوره در حوزه های مختلف کسب و کار را بیش از پیش نمایان می کند. من و دوستانم در عرصه تحقیقات بازاریابی و بازاریابی صنعتی در ابعاد داخلی و بین الملل فعالیت می کنیم! شاید بتونیم کمکتون کنیم تا بفهمید برای محصول و خدمت خود بازار دارید یا نه؟ اصلا اندازه بازار شما چقدر است؟ در بهترین حالت چند درصد از سهم بازار موجود را می توانید به خود اختصاص بدهید؟ بهترین برنامه بازاریابی برای مجموعه شما چیست؟ و چطور باید آن را اجرا کنید؟ و خلاصه باهاتون هستیم تا بازار اصلی خودتون رو پیدا کنید و بتونید کسب و کارتون رو رونق بدین! جهت راهنمایی بیشتر تماس بگیرید! و یا به ما سر بزنید (:

  • کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: 02122732037 - 02122712355 - 02122733086
  • واتس اپ دکتر بزاززاده: 09123137419
  • ایمیل:  Info@mrioi.com
  • کانال تلگرام: mrioi@
  • لینک رزومه دکتر بزاززاده  
  • آدرس تهران: میدان تجریش، خیابان غلام جعفری، پلاک 37
  • آدرس بغداد: جنب سفارت تونس، عالم البلاط

فرم درخواست مشاوره و اجرای پروژه

لطفا در صورتی که درخواست مشاوره و یا اجرای پروژه دارید فرم زیر را به دقت تکمیل کرده و دکمه "ثبت درخواست" در انتهای فرم را بزنید؛ خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت!
 • لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

 • نوع مشاوره درخواستی شما؟

  این حق شما است که قبل از جلسه مشاوره بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و صادراتی خود با دکتر بزاززاده، مطمئن بشوید هزینه ای که دارید صرف می کنید ارزشش را دارد یا خیر؟ از طرفی وقتِ ما هم ارزشمند است! برای همین ما یک پیشنهاد ویژه براتون داریم؛ به جهت اینکه شما مطمئن بشوید آیا دکتر بزاززاده می تونه کمکتون بکنه یا خیر؟ اول از همه به صفحه نظرات مشتریان در سایت ایده مراجعه کنید تا از نتیجه کم و کیفِ مشاوره های داده شده توسط دکتر بزاززاده آگاه بشوید و از طرفی دیگر پیشنهاد می کنیم حتماً رزومه ایشان را بخوانید تا مطمئن بشوید تخصصِ ایشان می تواند به شما کمک بکند یا خیر؟ بعد از اینکه از تصمیم خود مطمئن شدید می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: 02122732037 - 02122712355 - 02122733086
 • نوع پروژه تبلیغاتی و یا تحقیقاتی مورد درخواست شما؟

  موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده در سه کشور ایران، عراق و ازبکستان دفتر داشته و توانایی طراحی و اجرای انواع پروژه های تبلیغاتی و تحقیقات بازاریابی را دارد. آقای دکتر بزاززاده به عنوان مدیر این مجموعه بیش از 7 سال است که در عرصه تبلیغات و تحقیقات بازار فعال بوده و پروژه های متعددی زیر نظر مستقیم ایشان در کشورهای فوق اجرا شده است. لطفا نوع درخواست خود را مشخص فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند؛ البته شما می توانید از طریق شماره واتس آپ 09123137419 و همچنین شماره تماس 02122733086 زودتر با ما در تماس باشید.
 • در خواست نوشتن طرح توجیهی

  برای نوشتن طرح توجیهی و یا بیزینس پلن باید به سوالات متعددی پاسخ داده شود؛ از این جهت نیاز به هماهنگی برای یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان است؛ لذا برای تسریع در پی گیری امور لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • توضیحات تکمیلی خود را در کادر زیر درج کنید

 • فایل ها را به اینجا بکشید

  مستقیم و سریع پیام بدین!