Skip to main content

گروه تولیدی نگین سِت

By مرداد ۱۱, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

صنعت ساختِ جعبه های کادویی، یکی دیگه از مشاغلِ گمنامی هست که کمتر کسی به اون توجه کرده؛ یه شغل خونگی و البته پر درآمد! از اونجایی که کلیه جنس های تولیدی این صنعت، گُم هستند، به راحتی میشه با یک سرمایه کم کار رو، توش شروع کرد!

گروه تولیدی نگین ست:

آقا و خانم گورابی یک نمونه موفق و فعال این صنعتن؛ یک زوج موفق که پشت هم محکم ایستادن و یک بیزینس شیک و لاکچری راه انداختن؛ کار این ۲ تا بزرگوار در سه حوزه آموزش، مشاوره و ساخت انواع جعبه های کادویی هستش. یعنی هر کس بخواد این شغل خونگی راه بندازه و یا اگه بخواد خیلی حرفه ای این رشته رو شروع کنه کمکش می کنن و راه و چاهش رو بهش نشون میدن؛ نکته ای که وجود داره این هست که اکثر مشاوره های کسب و کار تو ایران تخصصی نیست! یعنی کمتر میشه یک منتور تخصصی پیدا کرد که فقط روی یک موضوع کار کرده باشه و بتونه ۰ تا ۱۰۰ کار رو بهت بگه و کنارت باشه!

بازار صادراتی ساخت جعبه های کادویی هم داغِ و کشورهای دور و برمون، خاطر خواهِ محصولات تولیدی ما ایرانی ها هستن؛ امیدوارم کمک های تیم ما بتونه باعث بهتر دیده شدن این زوج خوب بشه.

 

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

 

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

Leave a Reply

شماره تماس جهت مشاوره!