Skip to main content

کارخانه آقایان کبیری و سهرابی عزیز

 

 

کارخانه آقایان کبیری و سهرابی عزیز؛دیروز از یک کارخانه سیم و کابل بازدید داشتم؛ آقایان کبیری و سهرابی دو جوان دهه شصتی پر شور و اکتیو بودند؛ یک لحظه تمام خاطرات قدیمی برایم زنده شد. اولین بار بعد از دانشگاه بود که به قصد کار کردن در صنعت، وارد صنعت لوازم الکتریکی شدم؛ سال ۹۴ بود که یک صنعتگر خوب به من اعتماد کرد و به عنوان معاونت بازرگانی اون شرکت انتخاب شدم.

روز مصاحبه استخدامم رو فراموش نمی کنم وقتی که مدیر عامل مهربان اون کارخانه ۵۰۰ نفری بهم گفت رزومه شما رو خواندم و هیچ سابقه کاری از شما در صنعت خودمان یا سایر صنایع پیدا نکردم! من هم گفتم آقای مهندس جان به من اعتماد کن شاید تئوری هایی که تو دانشگاه بهم یاد دادند بتونه سیستم فروش داخلی و صادراتی شما رو متحول کنه! خنده ای کرد و گفت مطمئنی؟! الان ۷ سال از آن داستان می گذره؛ اون مدیر کارخانه مهربان درست می گفت اما به جرات می تونم بگم که مهمترین مشکل صنایع مختلف ما در کشور، نداشتن یک استراتژی درستِ در حوزه فروش و بازاریابی صادراتی است! که تدوین استراتژی هم بدون داشتن یک مشاوره بازرایابی و فروش قوی به هیچ وجه امکان پذیر نیست!

من معتقدم هدف گذاری برای کسب و کار و راه‌های درست و منطقی رسیدن به آن‌ تنها یه بخش کوچکی از فعالیت های بزرگ شرکتهای مشاوره کسب و کار هست که اهمیت مشاوره تبلیغاتی را در توسعه هر کسب و کاری مشخص می کنه. دریافت اطلاعات و داده های دقیق از شرکت مشاوره کسب و کار به شغل و حرفه های مختلف این امکان را می‌ده تا بتونن وارد یک مسیر امن و مطمئن برای موفقیت روز افزون بشن. بدون مشاوره فروش و بازاریابی یا ارتباط موثر با مشاور تبلیغاتی شکست زود هنگام خیلی از کسب و کارها یه امر کاملا قابل پیش بینیه. در کل مشاوره کسب و کار یک مزیت رقابتی برای کارفرماها ایجاد می کنه که بتونن پیشتاز عرصه کسب و کار خودشون باشن.

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور راهنمای افرادی است که موفقیت در کسب و کار یکی از اهداف بزرگ آنها در زندگی است. بخش مشاوره بازاریابی و فروش صنعتی و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط بهترین مشاور کسب و کار آقای دکتر بزاززاده مدیریت می شود. مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی، مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور فروش و بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی از فعالیت های عمده ایشان در طول این سال ها بوده است. آن چه در کلینیک تبلیغاتی ایده تحقق پیدا کرده است ارائه انواع برنامه های عملیاتی برای بخش های مختلف مشاوره تبلیغاتی، بازاریابی داخلی، مشاوره بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بوده است. بدون شک اگر شما هم برای توسعه کسب و کار خود به برنامه های طراحی شده کلینیک مشاوره کسب و کار ایده یا هر شرکت مشاوره کسب و کار معتبر دیگری، جامه عمل بپوشانید دیر یا زود قله های موفقیت را در حوزه فعالیت خود فتح خواهید کرد.Leave a Reply

شماره تماس جهت مشاوره!