تعرفه و هزینه های مشاوره

.

رویه برگزاری جلسات مشاوره کسب و کار در موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده

این حق شما است که قبل از جلسه مشاوره بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و صادراتی خود با دکتر بزاززاده، مطمئن بشوید هزینه ای که دارید صرف می کنید ارزشش را دارد یا خیر؟ از طرفی وقتِ ما هم ارزشمند است! برای همین ما یک پیشنهاد ویژه براتون داریم؛ به جهت اینکه شما مطمئن بشوید آیا دکتر بزاززاده می تونه کمکتون بکنه یا خیر؟ اول از همه به صفحه نظرات مشتریان در سایت ایده مراجعه کنید تا از نتیجه کم و کیفِ مشاوره های داده شده توسط دکتر بزاززاده آگاه بشوید و از طرفی دیگر پیشنهاد می کنیم حتماً رزومه ایشان را بخوانید تا مطمئن بشوید تخصصِ ایشان می تواند به شما کمک بکند یا خیر؟ بعد از اینکه از تصمیم خود مطمئن شدید می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید؛ لازم به ذکر است برای نشان دادن حسن نیت از سمت تیم ما به شما مشاور پذیران محترم، قبل از ارائه هر گونه خدمات مشاوره شغلی، مشاوره کسب و کار، مشاوره توسعه کسب و کار، مشاوره بازاریابی، مشاوره تبلیغاتی، مشاوره برندینگ، مشاوره صادراتی و یا مشاوره فروش، شما می توانید با شماره موبایل زیر تماس حاصل فرمایید تا دوستان ما ترتیب یک جلسه مشاوره رایگان تلفنی با شخص آقای بزاززاده را برایتان فراهم کنند و بعد از جلسه مشاوره تلفنی تصمیم بگیرد که آیا از خدمات تیم ما استفاده کنید یا خیر؟ 

شماره تماس تلفنی جهت مشاوره کسب و کار:

 ۰۲۱۲۲۷۱۲۳۵۵ – ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶ – (واتس اپ)۰۹۱۲۳۱۳۷۴۱۹

 

رویه ارائه مشاوره کسب و کار رایگان توسط دکتر بزاززاده

با توجه به تجارب جلسات مشاوره ای داده شده در طی ۷ سال گذشته، بهترین روش برای ارائه مشاوره خوب به شما مشاور پذیران محترم برقراری تماس تلفنی کوتاه برای تبیین بهتر صورت مسئله برای شخص آقای بزاززاده است؛ چه بسا بعد از شنیدن صحبت های شما ایشان تشخیص دهند که نیاز به برگزاری جلسه مشاوره نیست! و به بیانی بهتر، نیاز نباشد شما هزینه ای از بابت جلسه مشاوره خود پرداخت نمایید. هدف ما از ارائه این مشاوره رایگان این است که به شما حرفه ای ارائه خدمت کنیم؛ در ضمن این را نیز باید بگوییم برای اینکه شما بتوانید با سطح توانایی آقای دکتر بزاززاده در مباحث راه اندازی کسب و کار، بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ و همچنین موضوعات صادرات آشنا شوید. با توجه به مطالب ذکر شده شما می توانید طبق تعرفه های اعلامی زیر به صورت حضوری، تلفنی و یا تصویری جلسات مشاوره کسب و کار خود را دریافت نمایید:

تعرفه کلیه جلسات مشاوره کسب و کار تلفنی و یا تصویری به مدت حداکثر ۶۰ دقیقه

جلسه مشاوره تلفنی و یا تصویری مجموعه ایده به مدت حداکثر ۶۰ دقیقه خواهد بود: معادل ۳۰۰ هزار تومان به ازای هر یک ساعت

 

تعرفه جلسات مشاوره کسب و کار حضوری دکتر بزاززاده در دفتر موسسه ایده

مشاوره حضوری در دفتر شرکت ایده: معادل ۵۰۰ هزار تومان به ازای هر یک ساعت

 

تعرفه اجرای پروژه های تبلیغاتی و تحقیقاتی

با توجه به نوع و ماهیت پروژه متفاوت خواهد بود و بعد از جلسه مشاوره به کارفرمای محترم پروپوزال اجرای پروژه به همراه هزینه اجرای آن تقدیم خواهد شد

 

 

موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده
۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶  –  ۰۹۱۲۳۱۳۷۴۱۹ (واتس آپ)
لیـنک رزومـــه دکتر بزاززاده | مشاور تبلیغات، بازاریابی و صادرات
پیج اینستاگرام  و تلگرامِ ما پُر از مطالب تخصصی
ID Instagram: @mrioi.co
ID Telegram: @mrioi

.

.

.

.

 مستقیم و سریع پیام بدین!