تعرفه و هزینه های مشاوره

.

رویه برگزاری جلسات مشاوره دکتر بزاززاده

این حق شما است که قبل از جلسه مشاوره بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و صادراتی خود با دکتر بزاززاده، مطمئن بشوید هزینه ای که دارید صرف می کنید ارزشش را دارد یا خیر؟ از طرفی وقتِ ما هم ارزشمند است! برای همین ما یک پیشنهاد ویژه براتون داریم؛ به جهت اینکه شما مطمئن بشوید آیا دکتر بزاززاده می تونه کمکتون بکنه یا خیر؟ اول از همه به صفحه نظرات مشتریان در سایت ایده مراجعه کنید تا از نتیجه کم و کیفِ مشاوره های داده شده توسط دکتر بزاززاده آگاه بشوید و از طرفی دیگر پیشنهاد می کنیم حتماً رزومه ایشان را بخوانید تا مطمئن بشوید تخصصِ ایشان می تواند به شما کمک بکند یا خیر؟ بعد از اینکه از تصمیم خود مطمئن شدید می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید؛ لازم به ذکر است برای نشان دادن حسن نیت از سمت تیم ما به شما مشاور پذیران محترم، قبل از ارائه هر گونه خدمات مشاوره شغلی، مشاوره کسب و کار، مشاوره توسعه کسب و کار، مشاوره بازاریابی، مشاوره تبلیغاتی، مشاوره برندینگ، مشاوره صادراتی و یا مشاوره فروش، شما می توانید بصورت مستقیم روی خط واتس آپ آقای دکتر بزاززاده صورت مسئله خود را مطرح کنید تا ایشان نظر خود را اعلام کنند و در صورت نیاز به جلسه مشاوره، هزینه جلسه مشاوره تصویری و یا حضوری خود را پرداخت کنید؛ این جلسه مشاوره رایگان را برای این طراحی کرده ایم تا شما مستقیم با خود ایشان صحبتی داشته باشید و شاید بعد از طرح مسئله توسط شما ایشان تشخیص دهند که شما نیاز به جلسه مشاوره نداشته باشید و در همان محیط واتس اپ پاسخگوی سوال شما باشند!

 

شماره تماس واتس اپ دکتر بزاززاده: ۰۹۱۲۳۱۳۷۴۱۹

با توجه حجم بالای پیام ها اگر بصورت مستقیم به ایشان پیام دادید لطفا صبور باشید تا جواب شما را بدهند؛
در صورتی که جوابی از سمت ایشان دریافت نکردید می توانید با شماره های دفتر تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

۰۲۱۲۲۷۳۲۰۳۷ – ۰۲۱۲۲۷۱۲۳۵۵ – ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

 

.

رویه ارائه مشاوره رایگان روی خط واتس آپ دکتر بزاززاده

لطفا به جهت بالا رفتن کیفیت جلسات مشاوره اصلی و همچنین مدیریت بهتر زمان، قبل از اینکه جلسه مشاوره ای اصلی ست بشه اگر بتوانید موارد زیر را انجام بدین ممنون شما خواهیم بود!

 1. ارسال یک فایل صوتی در مورد مسئله مورد درخواست شما؛ لطفا سعی کنید نهایتاً ۵ دقیقه باشد؛ روی خط واتس اپ شخصی آقای دکتر بزاززاده(۰۹۱۲۳۱۳۷۴۱۹) ارسال فرمایید. تا ایشان نظر خود را در مورد ادامه راه بیان کنند؛ شاید نیاز به هزینه کردن شما نباشه!
 2. در صورتی که مجموعه شما هر اطلاعاتی از سایت گرفته تا، پیج اینستاگرام، کانال تلگرام، اپلیکیشن، فایل PDF کاتالوگ و یا هر مستنداتی دیگه ای دارد حتماً قبل از جلسه مشاوره، برای ایشان روی واتس اپ ارسال فرمایید.

با توجه به تجارب جلسات مشاوره ای داده شده در طی ۷ سال گذشته، این ۲ مورد می تونه به مشاور خیلی کمک کنه تا ایشان نیازتون را بهتر درک کنند. در عین حال مجموعه شما را بهتر بشناسند و در روزِ جلسه، فقط ارائه راهکار ایشان را داشته باشید و زمان جلسه به بهترین وجه ممکن مدیریت شود و از دقیقه دقیقه جلسه استفاده عملیاتی داشته باشید. هدف ما از ارائه این مشاوره رایگان این است که به شما حرفه ای ارائه خدمت کنیم؛ در ضمن این را نیز باید بگوییم برای اینکه شما بتوانید با سطح توانایی آقای دکتر بزاززاده در مباحث راه اندازی کسب و کار، بازاریابی و فروش، تبلیغات و برندینگ و همچنین موضوعات صادرات آشنا شوید و از طرفی دیگر هزینه کمتری پرداخت کنید این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که فقط برای بارِ اول هزینه کمتری را بابت حق المشاوره ایشان پرداخت کنید؛ بر این اساس تعرفه اولین جلسه مشاوره  تلفنی و یا تصویری به مدت حداکثر ۶۰ دقیقه معادل ۲۴۰ هزار تومان محاسبه می شود؛ البته این را باید بگوییم شما می توانید مدت زمان کمتری را برای جلسه اول رزرو کنید مثلا ۳۰ دقیقه!

.

.

تعرفه جلسه مشاوره بار اول به مدت ۳۰ دقیقه

اولین جلسه مشاوره تلفنی و یا تصویری مجموعه ایده به مدت حداکثر ۳۰ دقیقه خواهد بود: معادل ۱۲۰ هزار تومان به ازای ۳۰ دقیقه اول

 

تعرفه جلسه مشاوره بار اول به مدت ۶۰ دقیقه

اولین جلسه مشاوره تلفنی و یا تصویری مجموعه ایده به مدت حداکثر ۶۰ دقیقه خواهد بود: معادل ۲۴۰ هزار تومان به ازای یک ساعت اول

 

تعرفه جلسات مشاوره حضوری و یا تصویری دکتر بزاززاده

مشاوره حضوری در دفتر شرکت ایده: معادل ۵۱۰ هزار تومان به ازای هر ساعت
مشاوره تلفنی و یا تصویری برای بار دوم به بعد: معادل ۵۱۰ هزار تومان به ازای هر ساعت

 

تعرفه اجرای پروژه های تبلیغاتی و تحقیقاتی

با توجه به نوع و ماهیت پروژه متفاوت خواهد بود و بعد از جلسه مشاوره به کارفرمای محترم پروپوزال اجرای پروژه به همراه هزینه اجرای آن تقدیم خواهد شد

 

موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده
۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶  –  ۰۹۱۲۳۱۳۷۴۱۹ (واتس آپ)
لیـنک رزومـــه دکتر بزاززاده | مشاور تبلیغات، بازاریابی و صادرات
پیج اینستاگرام  و تلگرامِ ما پُر از مطالب تخصصی
ID Instagram: @mrioi.co
ID Telegram: @mrioi

.

.

.

.

فرم درخواست مشاوره و اجرای پروژه

لطفا در صورتی که درخواست مشاوره و یا اجرای پروژه دارید فرم زیر را به دقت تکمیل کرده و دکمه "ثبت درخواست" در انتهای فرم را بزنید؛ خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت!
 • لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

 • نوع مشاوره درخواستی شما؟

  این حق شما است که قبل از جلسه مشاوره بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و صادراتی خود با دکتر بزاززاده، مطمئن بشوید هزینه ای که دارید صرف می کنید ارزشش را دارد یا خیر؟ از طرفی وقتِ ما هم ارزشمند است! برای همین ما یک پیشنهاد ویژه براتون داریم؛ به جهت اینکه شما مطمئن بشوید آیا دکتر بزاززاده می تونه کمکتون بکنه یا خیر؟ اول از همه به صفحه نظرات مشتریان در سایت ایده مراجعه کنید تا از نتیجه کم و کیفِ مشاوره های داده شده توسط دکتر بزاززاده آگاه بشوید و از طرفی دیگر پیشنهاد می کنیم حتماً رزومه ایشان را بخوانید تا مطمئن بشوید تخصصِ ایشان می تواند به شما کمک بکند یا خیر؟ بعد از اینکه از تصمیم خود مطمئن شدید می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۲۲۷۳۲۰۳۷ - ۰۲۱۲۲۷۱۲۳۵۵ - ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶
 • نوع پروژه تبلیغاتی و یا تحقیقاتی مورد درخواست شما؟

  موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده در سه کشور ایران، عراق و ازبکستان دفتر داشته و توانایی طراحی و اجرای انواع پروژه های تبلیغاتی و تحقیقات بازاریابی را دارد. آقای دکتر بزاززاده به عنوان مدیر این مجموعه بیش از ۷ سال است که در عرصه تبلیغات و تحقیقات بازار فعال بوده و پروژه های متعددی زیر نظر مستقیم ایشان در کشورهای فوق اجرا شده است. لطفا نوع درخواست خود را مشخص فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند؛ البته شما می توانید از طریق شماره واتس آپ ۰۹۱۲۳۱۳۷۴۱۹ و همچنین شماره تماس ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶ زودتر با ما در تماس باشید.
 • در خواست نوشتن طرح توجیهی

  برای نوشتن طرح توجیهی و یا بیزینس پلن باید به سوالات متعددی پاسخ داده شود؛ از این جهت نیاز به هماهنگی برای یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان است؛ لذا برای تسریع در پی گیری امور لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • توضیحات تکمیلی خود را در کادر زیر درج کنید

 • فایل ها را به اینجا بکشید
  مستقیم و سریع پیام بدین!