Skip to main content

صنعت کوره سازی

By شهریور ۳۰, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

صنعت کوره سازی: وقتی بازارگردی خودت رو بیشتر می کنی متوجه میشی تو بازار پر است از سوژه های کارآفرینی؛ آقای مهندس بهروز مهدی خانی از شرکت دیار ماشین، کسی است که به همراه دوستان جوانش کاری کردند کارستان!

کوره سازی و عملیات حرارتی مورد نیاز صنایع زیادی در کشور است؛ هر صنعتگری که نیاز به بالا بردن میزان استحکام محصولش دارد مشتری این صنعت خواهد بود. شرکت های کمی در زمینه طراحی، تولید و مشاوره صنعت کوره سازی در ایران فعال هستند؛ مهندس مهدی خانی با اتکا به تخصص و تجارب خود در طول سال های گذشته توانسته پروژهای متعددی را در کشور لانچ کند. شرکت دیار ماشین، رسالت اصلی خود را روی نیازسنجی، مشاوره و آموزش در حوزه های عملیات حرارتی تعریف کرده است؛ البته یکی از مهمترین مولفه های این شرکت توجه به اصل اجرا است؛ اینکه بعد از نیاز سنجی و طراحی اقدام به پیاده سازی طراحی های انجام شده خواهند کرد.

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

 

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

شماره تماس جهت مشاوره!