Skip to main content

سبک تبلیغاتی ATL در شرکت More Than

 
سبک تبلیغاتی ATL در شرکت بیمه ای More Than هرگاه شرکتی تصمیم بگیرد از شیوه بازاریابی انبوه(Mass marketing) برای معرفی برند و یا محصول خود بهره ببرد بهتر است از استراتژی تبلیغاتی ATL استفاده کند. در استراتژی تبلیغاتی ATL ، کل بازار، هدفِ هجمه توپ خانه ایی واحد تبلیغات شرکت قرار می گیرد.

 

سبک تبلیغاتی ATL در شرکت بیمه ای More Than

کاری که شرکت بیمه ای More Than با سابقه فعالیت بلند خود در انگلستان انجام داده است؛ ضریب اثر گذاری این روش تبلیغاتی برای شرکت یاد شده در فاصله سال های ۲۰۰۱ الی ۲۰۱۵ بسیار بالا بوده است.
اما یک سوال آیا استفاده از سبک تبلیغاتی ATL همچون گذشته جذاب است؟ و می تواند مخاطب را به خود جذب کند؟ برای آشنایی با سبک تبلیغاتی ATL، BTL و TTL می تونید.

به سایت ما سر بزنید!

 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!