درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی 

شاید شما هم جزء آن دسته از واحدهای صنعتی باشید که تا به حال از انواع روش های بازاریابی استفاده کرده اید ولی جواب دلخواه خود را نگرفته اید! به نظرتون مشکل کار از کجاست؟ آیا تصورتان بر این است که اساساً فروختن کاری ندارد و با یک آگهی ساده، به راحتی می توان یک نیروی بازاریاب، که روابط عمومی بالایی هم دارد استخدام کرد و بعد از آن بازار خود را توسعه داد؟ به نظر شما بازاریابی صنعتی می تواند یک موضوع کاملاً تخصصی باشد؟ بازاریابی صنعتی(Industrial Marketing) چیست؟ فرق آن با روش های مرسوم و متدوال در بازاریابی چیست؟ چه شرکت هایی به بازاریابی صنعتی نیاز دارند؟ برند آقای بازاریاب و موسسه تحقیقات بازاریابی ایده در زمینه مشاوره بازاریابی صنعتی چه کمکی می توانند بکنند؟ سوابق اجرایی آقای بازاریاب و موسسه تحقیقات بازاریابی ایده در زمینه بازاریابی صنعتی چیست؟

مشاوره بازاریابی صنعتی

آب حیات هر مجموعه صنعتی، فروش است. یعنی تا زمانی که محصولات تولید شده ما بازار داشته باشد و بتوانیم به قیمت خوبی آنها را بفروشیم، کسب و کار ما پا برجاست. فروختن هر کالا و خدمتی، وابسته به شیوه های بازاریابی و اصلاحاً برنامه جامع بازاریابی(Marketing Plan) ما دارد. اما باید این را بدانیم که تکنیک های بازاریابی در یک واحد صنعتی با کسب و کارهای خُرد(SME) کاملاً فرق می کند. مشتری یک واحد صنعتی، لزوماً مصرف کننده نهایی آن نیست. بنابراین این یک خطای استراتژیک است که اگر بخواهیم بازار یک واحد صنعتی را همانند یک واحد SME توسعه دهیم!

برای داشتن یک مشاوره بازاریابی صنعتی خوب باید بدانیم که در وهله اول، مخاطب اصلی این شیوه از بازاریابی متشکل از مجموعه نمایندگی ها، عاملین فروش و یا واحدهای تولیدی و خدماتی همکار ما می باشند. لذا تکنیک هایی که در بازاریابی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند کاملاً متفاوت از روش های مرسوم و متدوال در بازاریابی است! الگوی اجرایی(Action Plan) بازاریابی صنعتی با روش های مرسوم در بازاریابی سنتی کاملاً متفاوت است. در بازاریابی صنعتی نیاز به یک برنامه جامع بازاریابی(Marketing Plan) مختص آن بازار و صنعت است؛ تحقیقات بازاریابی(Marketing Research) ستون خیمه بازاریابی صنعتی است! یعنی نمی توان یک برنامه جامع بازاریابی صنعتی را تدوین کرد اما در آن هیچ پلن(Plan) و برنامه ای برای تحقیقات بازاریابی نداشت.

 

موسسه تحقیقات بازاریابی ایده می تواند به سوالات و مشکلات شما در موارد زیر پاسخ بدهد:

 1. اگر در بحث بازاریابی داخلی و بین الملل خود دچار مشکل هستید؛
 2. اگر یک شرکت تازه تاسیس هستید و نمی دانید برای بحث بازاریابی صنعتی خود باید از کجا شروع کنید؟
 3. اگر در مرحله رشد و بلوغ صنعت خود هستید و به فکر تصاحب بازارهای جدیدتر و افزایش سهم بازار خود هستید؛
 4. اگر خدایی نکرده در مرحله افول صنعت خود قرار دارید و به فکر احیا کردن سهم بازار از دست رفته خود هستید؛
 5. از مزایای بازاریابی دیجیتال زیاد شنیده اید اما نمی دانید از کجا باید شروع کنید؟ یا شاید هم از بازاریابی دیجیتال استفاده کرده اید ولی نتیجه نگرفته اید!
 6. برای بحث برندینگ و هویت بصری سازمان و شرکت خود هیچ برنامه ای ندارید و به دنبال یک اکشن پلن(Action Plan) خوب هستید؛
 7. برای واحد امور مشتریان شرکت خود هیچ ساز و کاری تعریف نکرده اید و به دنبال طراحی یک پلت فرم جامع برای بحث CRM و باشگاه مشتریان خود هستید؛
 8. تعهد از تخصص مهمتر است! حتماً در بخش بازاریابی، فروش و بازرگانی شرکت خود نیروهای متعهدی دارید اما بعضی از آنها در حوزه های تخصصی خود خیلی حرفه ای نیستند؛ ما می توانیم در سمت یک مشاور بازاریابی صنعتی وظیفه آموزش و نظارت بر عملکرد آنها را به عهده بگیریم؛ داشتن یک نیروی متعهد و متخصص می تواند پیروزی شرکت شما را در مواجه با چالش های پیشرو تضمین کند!

حوزه های فعالیت موسسه تحقیقات بازاریابی ایده در بحث مشاوره بازاریابی صنعتی

آمار بالای ۸۵ هزار واحد صنعتی در کشور که بخش عمده ای از تولید ناخالص ملی کشور عزیزمان را تشکیل می دهند از یک طرف و واحدهای صنعتی تعطیل شده از طرف دیگر، ضرورت بحث بازاریابی صنعتی را بیش از پیش نمایان می کند. برند آقای بازاریاب از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را شروع کرد؛ ما در راستای حمایت واقعی از کالا و خدمات ایرانی در امر تحقیقات بازاریابی و بازاریابی صنعتی همت گماشته ایم. آقای بازاریاب در طول ۷ سال گذشته در حوزه های صنعتی و خدماتی زیر فعالیت داشته است:

 

شما می توانید پیام صوتی خود را از طریق شماره تماس زیر برای ما ارسال کنید؛ بعد از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت:

۰۲۱۲۲۷۳۲۰۳۷

فرم درخواست مشاوره و اجرای پروژه

لطفا در صورتی که درخواست مشاوره و یا اجرای پروژه دارید فرم زیر را به دقت تکمیل کرده و دکمه "ثبت درخواست" در انتهای فرم را بزنید؛ خیلی زود با شما تماس خواهیم گرفت!
 • لطفا اطلاعات خود را وارد کنید

 • نوع مشاوره درخواستی شما؟

  این حق شما است که قبل از جلسه مشاوره بازاریابی، برندینگ، تبلیغات و صادراتی خود با دکتر بزاززاده، مطمئن بشوید هزینه ای که دارید صرف می کنید ارزشش را دارد یا خیر؟ از طرفی وقتِ ما هم ارزشمند است! برای همین ما یک پیشنهاد ویژه براتون داریم؛ به جهت اینکه شما مطمئن بشوید آیا دکتر بزاززاده می تونه کمکتون بکنه یا خیر؟ اول از همه به صفحه نظرات مشتریان در سایت ایده مراجعه کنید تا از نتیجه کم و کیفِ مشاوره های داده شده توسط دکتر بزاززاده آگاه بشوید و از طرفی دیگر پیشنهاد می کنیم حتماً رزومه ایشان را بخوانید تا مطمئن بشوید تخصصِ ایشان می تواند به شما کمک بکند یا خیر؟ بعد از اینکه از تصمیم خود مطمئن شدید می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: ۰۲۱۲۲۷۳۲۰۳۷ - ۰۲۱۲۲۷۱۲۳۵۵ - ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶
 • نوع پروژه تبلیغاتی و یا تحقیقاتی مورد درخواست شما؟

  موسسه تبلیغاتی و تحقیقاتی ایده در سه کشور ایران، عراق و ازبکستان دفتر داشته و توانایی طراحی و اجرای انواع پروژه های تبلیغاتی و تحقیقات بازاریابی را دارد. آقای دکتر بزاززاده به عنوان مدیر این مجموعه بیش از ۷ سال است که در عرصه تبلیغات و تحقیقات بازار فعال بوده و پروژه های متعددی زیر نظر مستقیم ایشان در کشورهای فوق اجرا شده است. لطفا نوع درخواست خود را مشخص فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند؛ البته شما می توانید از طریق شماره واتس آپ ۰۹۱۲۳۱۳۷۴۱۹ و همچنین شماره تماس ۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶ زودتر با ما در تماس باشید.
 • در خواست نوشتن طرح توجیهی

  برای نوشتن طرح توجیهی و یا بیزینس پلن باید به سوالات متعددی پاسخ داده شود؛ از این جهت نیاز به هماهنگی برای یک جلسه مشاوره تلفنی رایگان است؛ لذا برای تسریع در پی گیری امور لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • توضیحات تکمیلی خود را در کادر زیر درج کنید

 • فایل ها را به اینجا بکشید

   

   

  بازاریابی هیدروپونیک

   

   کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

   لینک رزومه دکتر بزاززاده | مشاور بازاریابی و صادرات

   برای تماس گرفتن کافی است دکمه زیر را بزنید!

   دکمه تماس

  مستقیم و سریع پیام بدین!