Skip to main content

تفکر خارج از چارچوب

 

وقتی با مشاور پذیرها صحبت می کنم به یک فصلِ اشتراک تو خیلی از اونها میرسم. اینکه اکثرا می گن از بچگی، همیشه با یک سری قواعد، اصول و بایدها و نباید ها بزرگ شده اند!

تفکر خارج از چارچوب

خیلی هاشون میگن از زمانی که یاد گرفتن راه بروند و حرف بزنن، همیشه به آنها گفته شده آن جا برو، آن جا نرو… این را بگو و آن را نگو… این کار را بکن و آن کار را نکن… همیشه دور و برشان پر بوده از محدودیت های مختلف؛ قوانین دست و پا گیر پدر و مادر! همیشه مجبور بوده اند در چهارچوب خاصی قرار بگیریند و طبق آن رفتار و عمل کنند!

من به این باور دارم که همه  ما می توانیم یه بیزینس من و یا فرد موفق بشویم! اما دو چیز در ما گمشده که باید آنها را در خودِ وجودمان پیدا کنیم:

مهارت؛ بدون شک تخصص و مهارت رمز موفقیت همه ما خواهد بود؛ ولی این به تنهایی کافی نیست.

خلاقیت؛ یعنی مسائل دور و برمان رو متفاوت ببینیم؛ یعنی بتوانیم به پدیدهای خارج از چهارچوب هم توجه کنیم؛ جایی که دیگران کمتر به آن توجه می کنن؛ پول همان جاست!
 

آموزش بازاریابی در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده

ما در کلینیک مشاوره بازاریابی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط اینجانب مدیریت می شود. در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده ام. به لطف خدا و همچنین اعتماد صاحبین صنایع به تجارب عملیاتی خوبی دست پیدا کردم که امیدوارم برای علاقه مندان عرصه تولید و کارآفرینی جذاب و عملیاتی باشد.

ما به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و بین الملل، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی میدانی، پلن فروش و در نهایت طرح ریزی برنامه جامع امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی، خدماتی و یا توزیعی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالبی خواهد رسید. تیم مشاوره ما به حدی از کار خود مطمئن است که بعد از جلسه مشاوره در صورتی که شما یک بیزنس پلن قوی داشته باشید حاضر خواهد بود در برنامه بازاریابی شما مشارکت کند و از مقام طرح ریزی به مرحله نظارت و اجرا نیز گام بردارد.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true”]

شما می توانید به جای فرم بالا پیام صوتی خود را از طریق شماره زیر برای ما ارسال کنید؛ دوستان ما با شما تماس خواهند گرفت (:

۰۲۱۲۲۷۳۳۰۸۶

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام بزاززاده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده  | فرم درخواست مشاوره بازاریابی صنعتی

شماره تماس جهت مشاوره!