Skip to main content

ابراهیم حمدتو بمب انگیزه!

By شهریور ۸, ۱۴۰۰آرشیو مقالات تخصصی

 

 

ابراهیم حمدتو بمب انگیزه! در حالی که در طی روز مدام سیگنال های منفی و طول موج های نمیشه کار کرد به سمت آدم میاد؛ هستند علامت ها و نشانه هایی که تمامی بار ذهنی سوار شده روی روح و روانت رو در کسری از ثانیه خالی می کنند! یکی از اونا داستان ابرهیم حمدتو مصری است. امروز تو خبرها دیدم که ابراهیم حمدتو مصری بدون داشتن دو دست در مسابقات پارالمپیک توکیو گل کاشته؛ فارغ از اینکه نتیجه بازی هاش چی شده، محو قدرت و صلابت این مرد شدم. اینکه شکست در قاموس یک مرد با انگیزه اصلا معنی نداره حتی اگر مهمترین عضوهاش رو ازش بگیرند.

 چند بار کلیپ های مسابقه ابراهیم حمدتو را در یوتیوب دیدم؛ فوق العاده است این مرد؛ جسارت و انگیزه وصف ناشدنی داره؛ واقعا روی زمین پُر است از بندگان خوب خدا که هر کدام علامت و نشانه ای هستند برای اینکه جر نزنیم شرایط موفق شدن را نداشتیم! به نظرم میشه موفقیت را در مولفه های زیادی خلاصه کرد ولی دوتای از اونا خیلی مهمترند؛ یکی علاقه به رشته ای که در آن فعالی و دیگری عمق دادن به مهارت هات در آن رشته!

 

 

کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده

ما در کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و توزیعی در سراسر کشور به تجارب خوبی دست پیدا کرده ایم. بدون شک تلفیق علم و تجربه می تواند همچون دو بالِ پرواز برای ایده های نو و بدیع باشد. در این راستا بخش مشاوره بازاریابی صنعتی و همچنین بازاریابی صادراتی موسسه ایده توسط دکتر بزاززاده مدیریت می شود. ایشان در طول این سال ها در حکم مدیر بازرگانی بین الملل، مدیر فروش، مدیر بازاریابی و همچنین مشاور بازاریابی و فروش، مشاور تبلیغات و برندینگ و همچنین مشاور بازاریابی صادراتی در واحدهای صنعتی مختلف سراسر کشور فعالیت کرده است. ما در شرکت ایده به دنبال شومن بازی نیستیم؛ سعی می کنیم به شما یک برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تحقیقات بازاریابی، بازاریابی داخلی و همچنین بازاریابی صادراتی، برندینگ، بازاریابی دیجیتال، تبلیغات و در نهایت چگونگی راه اندازی سامانه امور مشتریان بدهیم. بدون شک اگر یک واحد صنعتی به این برنامه طراحی شده عمل کند به جواب های جالب و عملیاتی خواهد رسید.

 

سایت آقای بازاریاب: مجری پروژه بازاریابی صنعتی

سایت کلینیک مشاوره تبلیغاتی ایده: مشاور پروژه های بازاریابی، تبلیغات و برندینگ

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:  کانال تلگرام آقای بازاریاب | پیچ اینستاگرام ایده

رزومه علمی، پژوهشی و اجرایی:  سید حجت بزاززاده

 

 

شماره تماس جهت مشاوره!